Wpis z mikrobloga

Różowe, co tam wasze Niebieskie potrafią? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chwalcie się #rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski
Mój niebieski:
- odnawia meble, uwielbia starocie restaurować
- potrafi sobie naprawić auto i mojemu tacie, kompa podrasować i suszarkę do włosów naprawić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- opiekuje się roślinami w mieszkaniu, potrafi zrobić korniszony i dżem (ʘʘ)
- ostatnio założył światło na czujkę w przedpokoju, dodatkowe zamknięcie do piwnicy, wyczyścił odpływy i wymienił rury w kuchni pod zlewem.
Ogólnie taka złota rączka :)
  • 67
  • Odpowiedz
@Aurielle: mój ex potrafił mnie #!$%@?ć i być zależny w każdym aspekcie życia od matki, a z majsterkowania to ja naprawiałam meble jak się coś #!$%@?ło, a jego matka mnie wyzywała od dziwek. Liczą się te umiejętności?
  • Odpowiedz
@firyt: nom tak, bo #!$%@? mnie hałas w mieszkaniu = #!$%@? mnie wszystko xD Założę się, że Ty byś cieszył ryja gdyby ktoś Ci sugerował że się puszczasz, w końcu to spersonalizowany komplement
  • Odpowiedz
@Aurielle: Przy odpowiedniej motywacji to on wszystko potrafi :D Remontuje, wozi, gotuje, naprawia. Najgorzej ze sprzątaniem, ale w sumie ja też coś muszę w życiu robić, więc mi to przypadło.
  • Odpowiedz
@Aurielle: mój niebieski nie jest złotą rączką, ale jest bardzo ambitny i jak trzeba w domu zrobić coś czego jeszcze nie robił to siedzi, szuka w internatach, na you tubach, czyta, myśli i w końcu mu się udaje :) bardzo to w nim lubię. A dodatkowo to, że organizuje wiele rzeczy w domu czy w życiu, np. zamawia jakieś rzeczy na Allegro bo sam stwierdzi ze nam to potrzebne (i rzeczywiście
  • Odpowiedz
@Aurielle: Mnie wkurza że nigdy kobiety nie doceniają czegoś takiego lub po prostu nie ma to dla nich wartości. Przynajmniej te na jakie ja trafiałem bo Ty widzę wypunktowujesz to jako plusy partnera, więc ma to dla Ciebie jakąś wartość.
  • Odpowiedz