Wpis z mikrobloga

@gracjan-rozenek: Oni doskonale wiedzą, że to dziecko takefucka tylko gdyby się przyznali albo nagle zerwali ze sobą kontakt to mlekołak zostałby największym beciakiem w necie i kariera z kaską poszły by sobie w #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@uubus: biedny chłopcze z armii wujka Nikodema od dwóch dni masz konto i udzielasz się tylko w tematach nitra broniąc go i jeszcze udając że nie jesteś fanem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja wiem, że macie teraz w podbazie wakacje i dużo czasu ale to jest wykop a nie ten wasz jutub xD wracaj pisać komentarze pod filmikami betazyniaka i kupuj szmaty 7less7 za kasę mamy
  • Odpowiedz
  • 0
@Kenneth66 widzisz komentując zachowania wypowiadam się na jakiś temat nie mówiąc że jestem z czyjejś armii. Po czym Ty stwierdzasz sobie ze jestem fanem, że udaje że nim nie jestem xd że ubrania mi mamusia kupuje? Poziom wypowiedzi Twojego idola Muranka :) utkaj tam i się nie popisuj bo jak widać nie bardzo masz czym.

A że się udzielam w postach fame? Jasne, zobaczyłem na cage patole i wpadłem zobaczyć co się
  • Odpowiedz
@Kenneth66: nie trzeba być fanem mlekolaka, żeby wiedzieć że ludzie pompujący ten temat są zakompleksionym i stulejarzami, którzy ani nie mają dzieci a najlepsza przyjaciółka jej Renia Rączkowska
  • Odpowiedz
@uubus: ziomuś ale to ty dzwonisz. Gość wydał swoją opinię a ty go atakujesz i obrażasz. Chyba szkoła Nitro każdego można obrazić ale nie mnie /Nitra
  • Odpowiedz
@VisueltPL: ja go krytykuje a mam dwoje swoich dzieci. Dom bez kredytów a nie wynajęty. Samochody (dwa SUVy) bez leasingów i oszczędności zamiast kredytów. I teraz dochodzę że nitro lubi nie swoję wynajął dom, samochody, dziecko i Sandrę dopóki ma kasę z pożyczek.
  • Odpowiedz
@NL_5: będziesz miał dwoje małych dzieci. Gdzie jedno leży i sra pod siebie a drugie najdalsze podróże robi do furtki i kładzie się spać o 18 a wstaje o 5 to pogadamy o tym jakie rozrywki można sobie zapewnić w ciągu dnia. Oprócz pracy i przeglądania internetu.
  • Odpowiedz
@sayo300: ok i teraz mając dzieci uważasz, że spoko jest rozkręcanie kampanii w mediach społecznościowych i ciągle zalewanie insta relacji, że dziecko jego syn został zrobiony przez kolegę?
Tutaj totalnie nie chodzi ani o tego gościa i jego komfort psychiczny ani też nie mówimy o tym, że ktoś kiedyś raz rzucił głupi tekst. Syn mu idzie do szkoły a ludzie robią trend w internecie, że matka mu się puszcza a kto
  • Odpowiedz
@VisueltPL: no trochę lipa dla syna ale pamiętaj rodziców się nie wybiera. A nitro co zasiał to zbiera. Nic przez pr się nie dzieje. I w szkole zawszę ktoś jest wyśmiewany ja byłem pewnie ty byłeś każdy przeżył i żyje dalej. Nitro musi zrozumieć że to jest odpowiedź na jego chamstwo.
  • Odpowiedz
@sayo300: no właśnie do mnie tej argument nie trafia. Nie wydaje mi się żeby była to też odpowiedź na jego chamstwo. Akurat jeśli chodzi o Muranskich to oni standardowo cisna i mieszają z błotem. Reszta osób to takie pójście za stadem. Oczywiście, że sam nitro sam się przyczynił to takich zadym, jednak dla mnie powinno się ograniczyć do #!$%@? po nim.
  • Odpowiedz
@sayo300: to trochę co innego. Nie widziałem żeby grillowal kogoś przez wiele dni i publikował zdjęcia tej osoby. To że zachowuje się jak cham to jedno a ciągnięcie tematu jego syna to drugie.
  • Odpowiedz