Wpis z mikrobloga

@Ktore_to_juz_konto: Ale akurat z tego co czytałem to ona chce zysk z tej walki przeznaczyć na cel który akurat wykopki powinny zaaprobować. Nie słyszałem żeby Staśko akurat się o Grid Girls wypowiadała, to był raczej pomysł jakiejś pani żony kogoś ważnego z Liberty, no ale Ameryka, co zrobisz
  • Odpowiedz
Gdyby nie j----y wykop nie wiedziałbym kim ona jest, a wciąż jej robisz darmowy rozgłos razem z przydupasami którzy myślą, że jechanie po niej cokolwiek zmieni.


@hakeryk2: @koniecswiatajestbliski: Była zapraszana przez Lewicę do Sejmu jako ekspert. Już widziałem takie akcje i to oznaczało, że ją szykują na listę wyborczą, więc ona jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa.
  • Odpowiedz
Ej ale co ona p------i tak szczerze?


@Atx0937: Popiera transów w sportach kobiecych, postuluje wiarę na słowo kobiecie w przypadku gwałtu itd. Mnóstwo głupot, choć fakt, że czasem powie coś wartościowego, ale później wszystko przekreśla.
  • Odpowiedz
Ej ale co ona p------i tak szczerze? Bo w sumie Korwin to odklejka w 99% a ona moze w 5%. Ostatnio podejmowala problem z dostepem mieszkan. To cos co nie jest prawda?


@Atx0937: mam Maję w subach na instagramie i ona dużo wrzuca tych stories. Wrzucała sporo o mieszkaniach a kilka dni wcześniej wrzucała mnóstwo wiadomości od ludzi uwięzionych w patopracach. Gdzie jebią po 10-12 godzin i dostają za to
  • Odpowiedz
@Antorus: No tak, ale na wykopie tylko leci jej oczernianie. Jeszcze nigdy nie widziałem pozytywnego wpisu. A sama propagowała "body positive" niezależnie od płci, mówiła o problemie gwałtu, też niezależnie od płci.

Po prostu wykopki sobie u---------y cos w głowie i traktują ją jako nawiedzona feministke, mimo ze naprawę duzo rzeczy mówi z sensem.

W przeciwieństwie do innych idoli lewicy / prawicy.
  • Odpowiedz
No ale będąc fair to w przeciwieństwie do korwinoidów robi coś dobrego dla ludzi


@Kryspin013: XD
w polskim Sejmie masz aktualnie jedną partię, która ani razu nie zagłosowała za podniesieniem podatków ani proinflacyjnym rozdawnictwem

gdyby nie Korwin miałbyś takich partii zero.
  • Odpowiedz