Wpis z mikrobloga

@Argonzz: Kilkanaście tysięcy złotych jedna pensja XDDDDDDDD, komentarz w stylu "mam 12 lat i wyobrażam sobie ile będę zarabiał za 10 jako programista", albo zakladasz już taką inflację XD
@KotProfesor: Pociśnięte pięknie, brudnopisy się zesraly.
Ludzie nie będą masowo usuwać tatuaży, bo ich zwyczajnie nie będzie na to stać. I będą chadzać ulicami takie 50-letnie julie i oskary z wyblakłymi i zdeformowanymi bazgrołami po ulicach. Najlepiej widoczne będzie to na kąpieliskach.
A dbające dziś o swoje zdrowie i urodę dziewczyny, będą uchodziły za milfetki i wyglądając na 40, będą mogły ruchać się z 20-latkami.
@KotProfesor: O nie, ktoś robi sobie tatuaże, jak mnie to boli, tak być nie może. Ja jestem normikiem mieszkającym z mamą i po prostu nie mogę tego wytrzymać, że ktoś kto ma tatuaże. Jeszcze dziewczynę sobie znalazł, a ja całe życie na ręcznym. Na szczęście mam wykop, tutaj jest więcej takich przegrywów jak ja xD
Taki wasz obraz, narzekać na to że ktoś robi sobie tatuaże w XXI wieku jprd, ale
@rudy_defekacjusz:

Nie No znów kucowaty wolnościowiec się znalazł. Może jeszcze powiesz, ze taka osoba jak na zdjęciu powinna bez problemu być zatrudniona w przeszkolu jako opiekunka?


Po co wogule przetaczasz takie skrajności.Ile takich osób w życiu widziałeś?Myślę, że niewiele.
A tak poza tym, tak wyglądające osoby raczej nie szukają pracy w przedszkolu, a ich wygląd zapewne jest powiązany z ich zawodem.