Wpis z mikrobloga

To samo słyszałem 10 lat temu, a widzę, że coraz więcej ludzi się tatuuje


@maxwol: To i więcej ludzi będzie usuwać, przecież to bardzo logiczna zależność. Nawet jeśli po wsze czasy będą modne.
  • Odpowiedz
bait ale imo jeżeli ktos sie tatuje to bierze jednak pod uwage trendy czy cokolwiek ze ma to na całe zycie ja mam 2 dziary a chce byc caly wydziarany bo mi sie to po prostu podoba i moge sie przez to wyrazic a ocenianie kogos przez tatuaze albo cokolwiek to tylko gburowatosc i cecha polaka
  • Odpowiedz
@KotProfesor: Kurde i jak zawsze te same teksty. Że ból dupy, że co cię obchodzi jak ktoś wygląda xD
Już nie można wygłosić jakiegokolwiek krytycznego poglądu.

A prawda jest taka, że Oskariat się wydziarał od stóp do głów w większości podążając za modą, która przeminie jak każda moda. Wtedy będą te artystyczne dzieła zakrywać.
  • Odpowiedz
@KotProfesor: wprawdzie ludzie tatuują się od tysięcy lat, ale za 10 lat przestaną na szczęście


@niegwynebleid: i przez te tysiące lat moda się nie zmieniała, ta? Zmieniała się wielokrotnie, w czasach "nowożytnych" i kulturze zachodu tatuaże były symbolem kultury więziennej i nizin społecznych. To, że teraz są modne, to nie znaczy, ze za np. 50 lat też będą.
Zresztą same tatuaże się przecież zmieniają, była moda na tribale, była moda
  • Odpowiedz