Wpis z mikrobloga

Panowie, powiedzmy jedną rzecz. To co dziś zrobił Lech to jest kompromitacja. Zaraz ludzie z Lecha się będą tłumaczyć, że daleka podróż, że sztuczna murawa, że to że tamto, nie. Wiecie czemu Lech przegrał? Bo jest słaby. Proste. Jeżeli mistrz 40 milionowego kraju przegrywa z klubem, w którym zawodnicy muszą brać wolne, żeby zagrać mecz w europejskich pucharach, to o czym my mówimy? Ktoś zaraz powie, że odszedł trener Skorża, że van der Brom jeszcze nie poukładał drużyny... Panowie, ja powiem tak - jak jadę na wakacje do Tajlandii i na plaży jest trochę ludzi, ktoś ma piłkę, to czasem się skrzykniemy i zagramy mecz i wyglądamy lepiej piłkarsko niż Lech. W tej drużynie nie ma dziś niczego. Pomysłu na grę. Kultury rozegrania. Ambicji. Werwy. Liderów. Niczego. I teraz panowie Rutkowscy, pan Klimczak muszą uderzyć się w pierś i zastanowić się czy zrobili wszystko żeby tę drużynę wzmocnić. Bo jak słyszymy, że pożałowali tu 200 000 na Placha, tu 300 000 na Kądziora... Ja powiem tak - znam ludzi, którzy prowadzą różne biznesy. Mniejsze, większe, niektóre naprawdę ogromne i każdy mówi mi coś takiego: "Mateusz, jak chcesz w biznesie przyoszczędzić, to stracisz." I Lech dziś traci. Nie mówię nawet o punktach rankingowych. Mówię o twarzy. O szacunku własnych kibiców. O wierze w ten projekt. Bo ktoś dziś wierzy w Lecha? Nikt. Wiecie jaka jest jedyna szansa, że Lech w rewanżu odrobi straty? Że chłopaki z Vikingura nie dostaną wolnego na przyszły czwartek.
#kanalbekowy #kanalsportowy #mecz #lechpoznan #ekstraklasa
Pobierz
źródło: comment_1659646545Wv96sYZ6EyatyOtHEAJ6P1.jpg
  • 11