Wpis z mikrobloga

Wracam do football managera po wielu latach i mam jedno pytanie. Czy w FM 2022 można rozwijać jakość szkolenia w danym klubie? Chodzi o jakość infrastruktury, boiska itp. Mam zamiar wziąć jakiś zespół z 2 ligi i wiadomo że jakość infrastruktury będzie pewnie średnia albo słaba i chciałbym żeby za kilka sezonów utalentowani newgeni rozwijali się u mnie jak najlepiej
#footballmanager
  • 8
  • Odpowiedz
@Edenes Na pewno możesz poprosić zarząd o rozbudowę terenów treningowych i w ten sposób podnieść te "gwiazdki jakości". Pamiętaj tylko że to kosztuje i trzeba trzymać dobry budżet żeby było z czego budować. Ekspertem też nie jestem i nie wiem na ile da się tak ciągnąć, nie wiem czy klubem z 2 ligi dojdziesz do poziomu infrastruktury jakiś słabszych europejskich drużyn
  • Odpowiedz
@Adix435: nie ma ograniczeń, tzn jedynie zarząd klubu może nie zgadzać się na rozbudowę poza poziom. Ale jak z 2ligi zrobisz klub grający w lidze mistrzów to będziesz mógł mieć obiekty na wysokim poziomie
  • Odpowiedz
@bocznica: @Adix435: @laki1: dzięki za odpowiedź. Jeszcze mam jedno pytanie dotyczące reputacji klubu. Jeżeli będę robił dobre wyniki klubem z drugiej ligi, awansuje do Ekstraklasy i w niej też będę zajmował wysokie pozycję to reputacja mojego klubu może się zwiększać? Reputacja klubów jest zmienna w tej grze?
  • Odpowiedz
@bocznica: super. Jest teraz taki dodatek "fmi update", który aktualizuje składy. Mogę go zaliczyć wraz z dodatkiem do dającym wszystkie ligi świata i dodatkiem dodajacym 3,4 i 5 ligę polską? Można tak mieszać?
  • Odpowiedz
@bocznica: ok. uruchomie kariere jak sciągne stroje i dam znać. Jak się poprawnie ustawia domyślne ustawienia? Jak jestem w menu głównym gry i klikam ustawienia to na dole jest opcja 'wyczyść' .Jak klikam na nią to pojawia się opcja oddzielona kreseczką opcja 'wszystko ' a nad kreską cztery inne opcje takie jak 'wyczysc bufor' , 'wyczyszczenie paneli bocznych' , 'przywróc domyślne ' i jeszcze jedna jakaś opcja Jeżeli kliknę opcję 'wszystko'
  • Odpowiedz