Wpis z mikrobloga

Mój kolega @pastaowujkufoliarzu chce, aby mu pokazać te promocje od deweloperów (RYNEK PIERWOTNY MORDO BO TO TYLKO PODAŻ), żeby mu je wskazać palcem.

Tylko jak ja mam to zrobić, jak zawsze jedyne co widzę to ZAPYTAJ O CENĘ. Jak mam niby wykazać jakiekolwiek przeceny, to jest niewykonalne xD

Swoją drogą to bardzo ciekawe jak taki portal typu rynekpierwotny jest w stanie z tych ZAPYTAJ O CENĘ wyliczyć w ogóle jakąś średnią :O

BTW bardzo sprytnie deweloperzy, bardzo sprytnie - przez taką prostą sztuczkę nie można deweloperem niczego łatwo udowodnić.

Natomiast mogę już wskazać masę przecen na rynku, na którym ceny były znane i cena początkowa i ta po obniżce, co jest mega dziwne, bo miało nie być w ogóle żadnych promocji :O I to nawet w samym centrum są te promocje :O

Kropla drąży skałę powoli.

#nieruchomosci #mieszkanie
  • 4
Natomiast mogę już wskazać masę przecen na rynku, na którym ceny były znane i cena początkowa i ta po obniżce, co jest mega dziwne, bo miało nie być w ogóle żadnych promocji :O I to nawet w samym centrum są te promocje :O


@haha123: Poka te promki (nie twierdze, że ich nie ma, ciekawy jestem :D)
@noslimE: no chociażby zamter i sobie mapkę odpalasz, masz nowy filtr, że ma być minimum 10% i już masz wysyp ofert ;)

A należy dodać, że zametr ma niestety bardzo ubogą bazę ofert ;( A nawet pomimo tego już są promocje ;)
@noslimE: wiesz, ona w ogóle ma bardzo małą i ubogą bazę ofert, bo np. otodom z jakiegoś powodu nie zgodził się na pobieranie ich bazy ofert i cen :P Ciekawe dlaczego :O

Jednak nawet na tak małej bazie już są widoczne promocje, chociaż miało ich w ogóle nie być - to jest ta istota, drzazga w dłoni HRE, rysa na teoriach o wiecznych wzrostach cen nieruchomości ;)