Wpis z mikrobloga

Ale Krzysiu w nocy zaserwował dobry kabaret. Mom jest kijowy, więc co robimy? Nerfimy cloak of defiance i dajemy w mom 10% więcej, no zajebiście po prostu, archmage nadal jest gównem xD. Znerfili w necro unnatural strength przez co już nawet nie opłaca się nim grać, to już lepiej iść w guardiana, bo jest bardziej tanky. I na dodatek mnie śmieszy, że nerfią to, bo nikt nie chce grać inną klasą niż necro, no shit sherlock zrobili klasę, która głównie opiera się na minionach, to logiczne, że ludzie będą ją brać jako summoner. A najbardziej mnie rozwaliło, że divine blessing nie działą z lifetap, bez tego to może mniej niż 0.1% graczy będzie używało xD. W ogóle zauważyłem jeszcze, że Krzysiu coś nie lubi reduced damage taken, bo juggernautowi to zabrali oraz pathfinderowi zabrali elemental damage taken. Jeszcze brakuje żeby tylko sabo dostał nerfa.
#pathofexile
  • 8
@Xollorenidbla: Ogólnie beka że oni tak to "balansują" jakby to był jakiś hardcore pvp arpg xD Jakby nie #!$%@? graczy to pewnie byłoby już 2x tyle graczy co w ritual. Ale oni robią coś czego chyba w innej grze nie spotkałem, specjalnie utrudniają akty i early przy czym endgame to kaszka z mleczkiem (chyba powinno być na odwrót, łatwy początek, trudny koniec). GGG chyba serio chce żeby nikt nowy w to
Ogólnie beka że oni tak to "balansują"


@Moted: na moje to te zmiany co ligę to nie jest balans jako taki tylko zapobieganie znudzeniem grą tym 100k graczy z których znakomita część kupuje mtxy i inne gówno. Po co robić grę dla miliona graczy z których i tak tylko część zapłaci Ci w formie mtxów, a dojdą nowe koszta związane z architekturą i inne problemy których nie ma albo są marginalne
@Prezydent_Polski: Może coś w tym jest, w ostatnim wywiadzie Chris mówił że 70% hajsu mają z top 1% graczy. Wydaje mi się że jeszcze za wcześnie na skalę płaczu jaki jest na reddicie, manifesto chyba od zawsze dotyczyło nerfów. Może mechanika ligi będzie op, może zmniejszą ilość dmg mobków (hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°)).

Fajnie ktoś napisał na reddicie "if you have to eat the frog today,
Znerfili w necro unnatural strength przez co już nawet nie opłaca się nim grać


@Xollorenidbla: dali to na hełmie, teraz roluje się +2 minion gems i można grać innymi ascendancy (z różnym skutkiem)
przez co już nawet nie opłaca się nim grać, to już lepiej iść w guardiana


Własnie o to chodziło, żebyś się zastanowił nad wyborem ascendency a nie tylko "lol jak miniony to tylko necro bo jest op". Zabawane jak ludzie zawsze prują się o balans lub jego brak, a jak go dostają to hejtują.