Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
#pracbaza #zalesie

#!$%@?, #!$%@? kołchoz , a ja jak kołchoźnik, zastępowałem 3 osoby naraz pracując po 12 godzin codziennie przez 2 tygodnie , dodatkowo na prośbę kierowniczki przychodziłem nawet na nocną 12 godzinną zmianę , i co? I #!$%@?. Najlepsze jest to że niektóre osoby przez dobre układy mają taką premię przyznaną z automatu nawet jak ich nie ma w pracy xD czekam na kolejną prośbę przyjścia na nieswoją zmianę poza grafikiem ( )
Pobierz Kick_Ass - #pracbaza #zalesie

#!$%@?, #!$%@? kołchoz , a ja jak kołchoźnik, zastępow...
źródło: comment_1659522907rPlQbOT0xIvBNjlWoK7BuC.jpg
  • 18
@Kick_Ass: a gdybyś zamiast żalić się na wykopie to powiedział januszowi "ejże janusz, ale to jest #!$%@? niefair, popatrz: zastępowałem 3 osoby naraz pracując po 12 godzin codziennie przez 2 tygodnie , dodatkowo na prośbę kierowniczki przychodziłem nawet na nocną 12 godzinną zmianę - to mi się premia należy, no sam powiedz, jesteśmy uczciwi czy nie, masz pracownika który pracuje jak ja, ale to za to pieniądze dodatkowe powinny być".

Co
@Kick_Ass: chłopie ... Zacznij się szanować jak Ty tego nie zaczniesz robić to nikt Cię nie wyręczy.
Ja nie miałbym serce tak kogoś #!$%@?ć bez wyrzutów sumienia, heh dlatego nie jestem tak bogaty ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@zzyciemsiepojednaj: @Frasad: @slapdash: @sonitrok: @robertx: 10 lat #!$%@? w tej firmie i tak cię traktują , szkoda gadać.


@Kick_Ass: Powiedz mi. Zrobiłeś coś w kierunku żeby tak nie było? Otwarcie się buntowałes albo poszedłeś po podwyżkę? Bo ja z doświadczenia wiem, że większość osób które tak jojczy nawet nie próbowało iść po podwyżkę i jasno postawić warunki.

A jeśli byłeś i ci nie dali, a mimo