Wpis z mikrobloga

Jak wygląda teraz kupowanie węgla na pgg? Wystarczy wbić do sklepu we wtorek lub czwartek o danej godzinie i można spokojnie coś kupić czy jest to jak walka o karpia i półki puste w kilka minut? Słyszałem, że jest jakiś program, żeby samo szybko kupowało ( _)
#wegiel #pgg
  • 15
Wystarczy wbić do sklepu we wtorek lub czwartek o danej godzinie i można spokojnie coś kupić


@Trollusek: tak, może bez tego "spokojnie"

czy jest to jak walka o karpia i półki puste w kilka minut?


@Trollusek: troche tak, ale półki są puste w 20-60 min

Słyszałem, że jest jakiś program, żeby samo szybko kupowało ( _)


@Trollusek: to na Tauronie chyba boty wykupuja, pgg zabezpieczone aż
@Trollusek: jak wegiel to kupisz bez problemu. Ekogroszek luz tez spoko da sie kupic. Najwiekszy problem worki ekogroszek.
Ogolnie mozesz sprawdzic co w ile sie wyprzedaje na sprawdzwegiel.pl -> wchodzisz w archiwum i widzisz co kiedy wrzucili i w ile sie wyprzedalo
Jeśli bedziesz kupować tylko do siebie, jedź z laptopa, bo tam w razie czego usuniesz bana na sesję czyli znany i (nie)lubiany requested url. Na telefonie bez roota nie usuniesz ciasteczka sklep pgg session, a na laptopie bez trudu. Od ok. połowy lipca sporo porad wpadło na wykop. Prześledź i spooro się dowiesz. Jak coś to pytaj gdyby było coś niejasne
@Stensin: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
apropo testowania, wczoraj pierwszy raz spotkałem tajemniczy komunikat "połączenie zostało zamknięte", już w kasie - czuje,że .ujowe proxy i zbanowali to ip....
@raul7788: poruszyłem temat o ip.

Zastosowane mechanizmy IP Intelligence sprawdzają, jakim IP posługuje się klient i porównują dany adres z aktualizowanymi spisami adresów proxy, botnetami lub siecią TOR.


dali coś jeszcze takiego. ciekawe jak to bedzie w rzeczywistości