Wpis z mikrobloga

kolejny dzień. kolejny kaweł na pobudzenie. kolejne godziny spędzę na wylewaniu litrów potu- nie przesadzam, podczas treningów wypijam co najmniej 2 lity wody i mam dziwne wrażenie że wypacam też coś koło tego bo ciekną po mnie strugi i powstają kałuże na podłodze xD

PRZEGRYWY RISE UP! Normictwo niszczy nam gospodarkę. Normictwo zniszczyło nam rynek matrymonialny. Normictwo kiedy tylko poczuje niebezpieczeńśtwo wysyła niewinnych chłopów na śmierć podczas gdy loszki uciekają z kraju skacząc po obcych pałach mając swoich chłopów głęboko w poważaniu. Normictwo stworzyło system w którym 99.99999% z nas co najwyżej pomarzyć może o własnej ziemi i przytulnym domku. Mogę tak długo wymieniać ale można to podsumować jednym zdaniem- normictwo nas gnębi.

Chude chłopaki, bez umiejętności walki, bez agresji nic nie zrobią. Normictwo jest liczebniejsze, normictwo jest agresywne. Jedyny sposób na pokonanie ich to bycie silniejszym niż przeciętny normik, sprytniejszym i o wiele bardziej agresywnym. Może i nie ruchamy ani nie odnosimy spektakularnych sukcesów zawodowych, nie jesteśmy milionerami, nie jesteśmy modelami. Ale jako mężczyźni mamy jeszcze jednego asa w rękawie- samą swoją prezencją możemy wzbudzać strach. do tego nie trzeba ani pieniędzy ani urody 10/10 z kwadratową szczęką. Chłop powinien być jak największy, stoicki, asertywny, dupkowaty, etc- wybierz kilka. System chce nas wykastrować. System chce żebyśmy uwalili się na ryj i nawet nie mruknęli. Dwulicowi hipokryci używają życia równocześnie blokując nam nasze ruchy. Koniec jest bliski. Ale nie nasz koniec ()

#przegryw
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Smiecharz:
Jak masz 170 wzrostu ale 90kg masy mięśniowej to automatycznie masz lepszą pozycję wśród samców. A wyższa pozycja w grupie samców, jest dostrzegana przez samice, i te będą chętniej zwracać na ciebie uwagę.
Bo to faceci bardziej są wzrokowcami, niż kobiety mimo opinii ma wykopie.
Dla kobiet duże łapy i szerokie barki to ewolucyjnie dobra partia, mimo kiepskiej twarzy. No i jeszcze prestiż, pieniądze.
Twarzy i wzrostu nie zmienisz. Duża
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GoNpKNSsz: Nie, nie mieszkam. Nie mówię o próbach, nie wiem, prowokowaniu przemocy.
Mówię o codziennych sytuacjach. O tym jak Twój szef się do Ciebie odnosi. Jakiś zaczepnych żartach. Sam mieszkam w całkiem dobrej okolicy, ale często przechodzę obok cygańskich ulic i tam też lubią chłopaki spojrzeć groźnie, albo nie zejść z drogi. Pracuję na budowie i tutaj krzyżują się drogi ludzi ogarniętych i zwykłych robotników którzy lubią prowokować albo nie słuchać