Wpis z mikrobloga

@simplydelivered: To prawda, kiedyś specjalnie tam pojechałem nadkładając 30 km - jeden z gorszych kebabów, jakie jadłem, a naprawdę wybredny nie jestem. Dodatkowo brak płatności kartą (!) i trzeba było z buta #!$%@?ć 3 km do "centrum" Radzymina żeby wypłacić kasę - nie wiem jak jest obecnie, ale słabo to wyszło. Dodatkowo sam lokal dość syfiasty.
  • Odpowiedz
Ten człowiek robi dla upadającej gospodarki 100x więcej i jest dużo bardziej pożyteczny niż patologia biegającą w koszulkach PAMIĘTAMY44


@Norbercikk: patologia to wydała chociaż pieniądze na koszulki i race a ty nawet za internet nie płacisz tylko robi to za ciebie mama
@Ghalard: też byś schudł i nie podjadał jak byś wiedział z czego ten kebab jest zrobiony
  • Odpowiedz
@Norbercikk: @MirkoMax:

Krytykujecie tych, którzy używają zwrotu "pamiętamy" w odniesiwniu do powstania. Nie rozumiecie, że to nie chodzi, o pamięć czegoś co się widziało? Idąc waszym tokiem rozumowania nie można też twierdzić, że pamietamy o ofiarach wojny, czy jakiejś katastrofy.

Krytykowani przez was ludzie robią cokolwiek, aby tę pamięć zachować i przekazywać dalszym pokoleniom. A to ważne, bo z historii trzeba wyciągać wnioski na przyszłość.
  • Odpowiedz