Wpis z mikrobloga

Ile czytacie książek rocznie se?
A ile czytaliście?
#przegryw

ja aż do gimnazjum to czytałem chyba ponad 10 rocznie...
od gimnazjum 5-10
na studiach ok. 5
po studiach 0-5
a od 3 lat jak dojeżdżałem w Warszawie po 40 min. to znów zacząłem czytać i od tego czasu robię 5-10
W tym roku zrobię 10 książek, nie licząc tych co zacząłem a nie skończyłem np. Jordana B Petersona czy Sztukę wojny.
e.....z - Ile czytacie książek rocznie se?
A ile czytaliście?
#przegryw

ja aż do...

źródło: comment_1659477821ItuBox6ni7GSu7ni3XYwFh.jpg

Pobierz
  • 28
@eternalzz: jeśli liczymy również techniczne, to wyjdzie może z 5. Ostatnio w ogóle mam kłopot, bo nie mogę usiedzieć w miejscu, kiedy muszę czytać literki. Strasznie się wiercę i dostaję wścieku dupy. Dlatego też mało czytam tych książek lekkich. Jak już to właśnie techniczne
od gimnazjum 5-10

na studiach ok. 5

po studiach 0-5


@eternalzz: Ja tak :
podstawówka 0 (tylko obowiązkowe lektury)
liceum 0 (tylko obowiązkowe lektury)
studia 0 (tylko zbiory zadań i skrypty do laborek)
robota 3-4 książki miesięcznie (takie po 300-400 stron)
robota na homofisie ... znów 0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kluczem do sukcesu czytelniczego było dojeżdżanie autobusem do pracy który jechał bite godzinę czterdzieści w jedną
Jak miałem tak z 9 lat to na premierę Księcia półkrwi przeczytałem go w jeden dzień. A tak po 300 stron dziennie się często zdarzało. Wzpółczuję wszystkim co nie mogą 20 minut usiedzieć w immersji. Tak też miałem, ale częściowo mi wróciły zdolności czytelnicze.
@WielkiNos: literatura piekna po ang?

ja czytam se ksiunzki IT po ang. specjalnie przepłacam zeby byly po ang... zazwyczaj jakieś 150-200 zł więcej płacę za wersję ang.

@eternalzz eBooki na Amazonie. Papierowych nie lubię, bo mam wyrzuty sumienia i czuję przymus, że trzeba przeczytać skoro tyle papieru poszło na wydruk. A że mi się nie chce to trwa to długo. Ebook jak mi nie pasuje po kilku zdaniach zostawiam i następny.
@eternalzz: praktycznie nie czytam książek dla swojej przyjemności, mimo że w podbazie czytałam jak #!$%@?, a później w szkole i na studiach czytałam wszystko, co musiałam. nie mam czasu, nie spędzam w komunikacji więcej niż 15 min na jeden przejazd. czytam tylko książki naukowe, które mi się przydadzą do pracy i o szkoleniu psów