Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Bafra #kebab skład mięsa wołowego #jedzenie #zywnosc #afera #prawo #fastfood #jedzzwykopem

Jakiś czas temu postanowiłem zjeść kebab w Bafra kebab lubię wiedzieć co jem więc poprosiłem sprzedawcę o skład mięsa wołowego, sprzedawca się zdziwił i powiedział że nie ma informacjo o składzie. Napisałem do Bafra kebab na FB, byłem pewny że firma, która chwali się tym że ma ponad 100 budek z kebabem bez problemu odpisze i poda skład mięsa, odpowiedź firmy Bafra na załaczonym obrazku.

Wiem że mięso z kebaba w większości przypadków ma słaby skład i jest to powód do wstydu, dla sprzedawców tego dania, ale w innym Radomskim nie sieciowym kebabie, pracownik pokazał mi karteczkę ze składem pomimo tego że było to najtańsze mięso z Selgrosa.

Niestety nic z tym nie zrobię a szkodą bo chciałbym wiedzieć co jem.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62e921536a7d6cb4c3d03181
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Bafra #kebab skład mięsa wołowego #...

źródło: comment_1659460171jLPznw8LfrHVKj0oJ45ckp.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: idź do makro, tam są takie bele kebaba i zobacz skład. Te wszystkie gówno kebaby biorą wszystko z Aro i tylko odgrzewają. A skład wszystkiegi jest absolutnie tragiczny. Mięso, placki, sosy. Wszystko najtańsze gotowce z Makro z gównianym składem. Niestety PL to nie Berlin, u nas te lebiegi potrafią tylko odgrzać gotowca gównianej jakości.
  • Odpowiedz
OP: @SupreminTHC dodasz znalezisko? Ja mam profil łatwy do wystalkowania.

@atrophy Wiem widziałem znam ich składy Selgrosa.
@wsciekly_szumrak Nie chodzi o problemy żołądkowe czy sam słaby skład większości kebabów, tylko o ukrywanie składu przez sieciówkę Bafra kebab. Jeżeli chodzi o większość kebabów w Berlinie to są one produkowane w Polsce, chyba że jakaś kebabownia robi własne lub kupuje po prostu dobre mięso.
Nie chcę kogoś podawać do sanepidu tym bardziej że wskażę jeden lokal a nie sieć, która w tym wypadku jest odpowiedzialna, bo nie pozwala podawać składu. Bardzo możliwe że franczyzobiorcy dostają mięso bez etykiet.
Może jak ktoś doda znalezisko to jakoś
  • Odpowiedz