Wpis z mikrobloga

@agahej: to już wiadomo od jakiegoś czasu - z jednej strony bez sensu bo tradycją było że osoba przegrana z finałowej pary śpiewała piosenkę do nowej edycji, ale z drugiej strony nie ma co się oszukiwać - finałowi uczestnicy HP5 to nie były jakieś charakterystyczne postacie czy ciekawe charaktery w sensie medialnym - z tego "materiału" nie dało się nic zrobić.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@kipman1 ja nie wiedziałam (ʘʘ) dla mnie lepiej jakby to był ktoś z 5, niż znowu ona. Zresztą śpiewać też wybitnie nie śpiewa, a ma możliwość dwa razy zaśpiewać ramówkę ( _)
  • Odpowiedz
@agahej: też bym wolał aby był ktokolwiek z HP5, a tym bardziej żeby to nie była Nana bo nie trawiłem tej dziewuchy. Mimo wszystko rozumiem też decyzję produkcji - chcą sprzedać produkt telewizyjny, a to nie jest już zabawa lecz biznes - trudno to zrobić osobami, które ani wizualnie nie przyciągają specjalnie mocno ani nie zapisali się w pamięci telewidzów swoimi poczynaniami w programie. To też lekcja dla GM aby
  • Odpowiedz
@paamparampa: Nie mogę tak otwarcie pisać kto i co, ale wytłumaczę to tak: od pierwszych edycji HP nic się generalnie nie zmieniło - zawsze najbardziej medialne osoby z każdego sezonu mają konflikt interesów bo umowy wiążą im ręce, producent chce dostawać coś za nic, a byli uczestnicy którzy mają większe zasięgi lub możliwości rozwoju medialnego bardziej to odczuwają bo tracą dużo czasu czekając na koniec funkcjonowania umów lub muszą się
  • Odpowiedz
@kipman1: Eliza na livie mówiła,że czeka aż skończy im się umowa z HP która wiąże im ręce w wielu sytuacjach. U niej widać,że ma konflikt z produkcją,nawet nie próbuje pokazać że jest inaczej. Z ciekawości kto jest tą trzecią osobą?
  • Odpowiedz
@patricia: @Moje12323: J&E to wiadomo bo zbudowali sobie dużą siatkę kontaktów, świetnie zostali przyjęci przez środowisko (bycie lubianym ma bardzo duże znaczenie) i mają konkretne współprace (Zara, Media Expert, Apple, Shein itd), ale trzecią postacią jest Kasper - chłopak ma opinie osoby bardzo elokwentnej, wizualnie zdecydowanie na plus i z dużym potencjałem medialnym ze względu na głos, dykcję i doświadczenie produkcyjne. Można powiedzieć że jest do oszlifowania -
  • Odpowiedz