Wpis z mikrobloga

@sherion: Na kwaterę pracowniczą dla Ukraińców czy Gruzinów jak znalazł, tylko #!$%@?ć meble i wstawić nowe dostosowane. Wejdzie 15-20. Oni i tak są dowozeni busem albo mają własne auta. Do tego działka 30 arów. Imo okazyjna cena
  • Odpowiedz
@sherion: Nie wiem, czy to są jakieś żarty, ale właśnie ostatnio jest pełno takich domów za jakieś dziwne kwoty, gdzie jeszcze 2-3 lata temu taka chałupa była wystawiona za 100 tys. zł.
  • Odpowiedz
  • 0
@nophp: Ja nie wiem, nie znam się na nieruchomościach. Ale jak widzę coś takiego za pół bańki i fajne nowoczesne domy za 600-700 to sam nie wiem o co chodzi i ile trzeba by włożyć, żeby to doprowadzić to normalnego stanu :p
  • Odpowiedz
@sherion średnia cena za metr działki w okolicy to 155 zł x 3100 m2 = 480 500 zł czyli faktyczny "koszt" tej budowli jest tu na granicy błędu statystycznego. Wy w ogóle czytacie te ogłoszenia wcześniej i patrzycie na ceny rynkowe samego gruntu czy tylko liczy się, że zdjęcie rudery i wysoka cena i można krzyczeć OLABOGA KOGOŚ POJE*AŁO?
troglodyta_erudyta - @sherion średnia cena za metr działki w okolicy to 155 zł x 3100...

źródło: comment_1659436088fvCTgMAOItVktHj78S76X6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz