Wpis z mikrobloga

1. Jakie buzzwordy na LinkedIn żeby przyciągnąć oferty b2b z zagranicy? Nie interesuje mnie już praca dla Polskich firm/kontraktorni i wystawianie faktur w PLN.
2. Jaka jest realna stawka na godzinę do wyciągnięcia w EUR dla #dotnet senior deva z 10 latami doświadczenia Azure, bazami danych i innymi modnymi rzeczami. Umiem też angularza i uczę się dla siebie Reacta. Pracuję w środowisku międzynarodowym bez Polaków więc zero bariery językowej.
#programista15k #programista25k #csharp
  • 28
@grap32: Mi się takiej (500) oferty jeszcze nie udało wyłapać, ale dostawałem podobne i znam ziomeczka ze znacznie mniejszym doświadczeniem, który tak robi.
250e przy takim doświadczeniu do żadna łaska.
@WyjmijKija dzięki ziomeczku. Dockera i kubetnetesa nie miałem wpisanego z tej grupki. A co do stawki to właśnie podobną dostałem od znajomego freelancera zza granicy.
@Priya tu się zgadzam
@Boska_Klaudia tu jakieś wykopowe farmazony. Kręcę się wokół tej stawki obecnie w polszy i raczej z grupy badawczej wśród znajomych to mam najwięcej. Z moich obserwacji te 25-26k netto to raczej taka górna granica w moim stacku obecnie. Wyżej to już jakiś fikuśny
@Priya ale w ogłoszeniach widziałeś czy tyle masz? Czy kolega kolegi co zna DJa? Jak masz więcej niż 30k netto to mnie wkręć. Dostaniesz premkę za referrala.
Jak nie to nie powielaj farmazonów bo budujecie jakieś mity tutaj na wypoku.
2. Jaka jest realna stawka na godzinę do wyciągnięcia w EUR dla #dotnet senior deva z 10 latami doświadczenia Azure, bazami danych i innymi modnymi rzeczami. Umiem też angularza i uczę się dla siebie Reacta. Pracuję w środowisku międzynarodowym bez Polaków więc zero bariery językowej.


@JuzTuKiedysBylem: Celuj w 70-80 EUR/h