Wpis z mikrobloga

Dzień dobry! Nie mogłam jakoś w nocy spać, stwierdziłam, że już trudno, przynajmniej sobie wezmę laptopa, włączam a tu już prawie 7. Spodziewałam się, że jest jakoś około 4, jakoś zawsze później wstaję i nawet nie wiedziałam, że jest tak ciemno rano _ #dziendobry #oswiadczeniezdupy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hina88: O co chodzi, czemu wyciągasz trzy słowa z kontekstu i piszesz pod tym wielokropek?

@norivtoset: Powiem Ci w tajemnicy, że jak masz odpowiedni staż na wykopie to posiadanie bordo wcale nie wymaga szczególnych poświęceń, ale ciii, bo niezgodne z mitem, że trzeba nie mieć życia żeby to osiągnąć ;)
  • Odpowiedz
@Shagga: No nie mów, że jakbym nie skasował konta przy aferze zbożowej to bym miał bordo ( 4/3 lata stażu, ale mało na nim działałem )?

ps. Tak tak wiem podwójne zaprzeczenie :)
  • Odpowiedz
@norivtoset: No nie za darmo, ale jakbyś napisał kilka popularnych/populistycznych komentarzy zaplusowanych powiedzmy na conajmniej 50-100, a potem w miarę regularnie się udzielał, powiedzmy tak z 1 komentarz na dzień, który by był po prostu jakiś neutralny, to nawet bez dodawania znalezisk byś się stał. Ja zaczęłam się udzielać na wykopie chyba 3-4 miesiące temu, po około miesiącu od pierwszego komentarza, który jednocześnie był moją pierwszą aktywnością byłam bordo.

Ale
  • Odpowiedz