Wpis z mikrobloga

Jakie logiczne argumenty (poza barierą językową i "brytyjską mafią") przemawiają na korzyść polskiego komentarza w porównaniu do duetu za Sky albo F1 Live?
Ewentualnie jakie przemawiają na korzyść komentarza ze Sky? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1
  • 16
  • Odpowiedz
@Arado-Akbar: też sobie odwinąłem PL vod i strasznie wiele rzeczy przegapili i ogólnie ma mało informacji tam mają. Właściwie to PL komentarz wygląda jakby mi wujek przed TV opowiadał co widzi na ekranie.
  • Odpowiedz
@Arado-Akbar: jak Sokół jest to czasem nawet fajnie ale bez niego to nie ma się co zastanawiać. No chyba, że Borowczyk ale to bardziej kwestia nostalgii za młodością.

Brundle to spora wiedza, Croft daje emocje, Button i Rosberg czasem są na audio i wiedzą co jest 5. Horner, Szafnauer, Seidl, Binotto czasem dają miniwywiad.
  • Odpowiedz
PL komentarz wygląda jakby mi wujek przed TV opowiadał co widzi na ekranie


@QRQ: oj tak, w porównaniu z tym co jest w wersji Sky to komentarz jest strasznie nieprofesjonalny, typu Max za Maxem, mylenie kierowców, opon itp. Więc nawet jakby wujek opowiadał co widzi, to jeśli widzi dobrze byłby lepszym komentatorem.
  • Odpowiedz
@Brzychczy: Wywiady na Sky sporo dają IMO, taki przerywnik - na eleven reklamy na Sky wywiady xD
Co do komentatorów to też się zgodzę, IMO robią klimat lepszy niż Borowczyk, jakbym chciał nostalgii to odpalam sobie Kanadę 2008
  • Odpowiedz
@Arado-Akbar: jak nie masz ciężkiej alergii na (naturalną) brytofilność komentarza, to nie ma nad czym się zastanawiać. Komentarz sky/f1tv to klasa Crofta i Brundla (dawnego kierowcy F1), Krawitz który ma wszędzie drzwi otwarte i każdeg zna, do tego Karun, Davidson, Nico, Button… W polskim komentarzu tylko Sokół, jakieś błazny i mmmm Aldonka.
  • Odpowiedz
@Arado-Akbar: Eleven daje radę jak komentują Gąsiorowski i Sokół, jak nie to komentarz to po prostu white noise.

O ile wkurza stronniczość Brytoli i specyficzny styl budowania emocji, to podają dużo więcej informacji i da się z komentarza więcej wynieść.
  • Odpowiedz