Wpis z mikrobloga

Na wykopie bardzo modnym jest wyśmiewanie, wręcz oczernianie powstańców sierpniowych że doprowadzili do śmierci tysięcy.
No tak ja rozumiem że pod zaborem gdzie ludzie byli mordowani, od tak za złe spojrzenie się, było spoko, i nikt normalny przecież nie chciał by się wyzwolić, pewnie jakby w 2022 roku ruskie weszły do warszawy to byście im pały ssali mam rozumieć? XD Albo Ukraińcy zabijani na ulicy w okupowanym Donbasie to samo, nie powinni pod ŻADNYM pozorem starać się przeciwstawiać.
Nie wiem jak wy bando nieudaczników, przegrywów i tchórzy ale wolał bym zdechnąć walcząc niż żyć pod zaborem, amen, i ha tfu na was.
#takaprawda
#ukraina
#powstaniewarszawskie
  • 65
@Przypadkowy: no i co polecasz ? Podeslij cos xd bo mi chodzi o to, ze bedac tak zezwierzeconym, kazdy promyk nadzieji i iluzja wolnosci, przewazala szale. Mowie to ja, urodzony w Warszawie, tak jak i moja rodzina, pokolenia wstecz. Latwo #!$%@? takie smieci dziesiatki lat pozniej, majac dane, ktorych oni nie mieli i efekt tego co sie stalo. Sytuacja analogiczna do Ukrainy teraz - przeciez mogli juz dawno usiasc na #!$%@?