Wpis z mikrobloga

@camaro96

Mylisz ruch polityczny LGBT...z ludźmi.

Lewacki Ruch Polityczny jakim jest LGBT promuje cenzurę (brak wolności słowa), nowomowę, zamordyzm, podejsie kto nie znani to przeciwko nam i w konsekwencji totalitaryzm..

Nie da się utrzymać lewackiego systemu..bez aparatu represji..bo jest on sprzeczny z ewolucyjnie ukształtowana natura człowieka.

To dlatego za każdym razem socjalizm/komunizm się nie udaje i kończy czystkami i totalitaryzmem.

Najgorsze jest jednak to że ludzie wspierając ten szkodliwy Ruch Polityczny bo
@Pan_krecik:

Lewacki Ruch Polityczny jakim jest LGBT


Najpierw rozwiń ten skrót i gdy już będziesz znał jego rozwinięcie, to dopiero możemy dyskutować na poziomie - w tym momencie ten tekst był dla mnie bardzo obraźliwy.

Nie da się utrzymać lewackiego systemu..bez aparatu represji..bo jest on sprzeczny z ewolucyjnie ukształtowana natura człowieka.

To dlatego za każdym razem socjalizm/komunizm się nie udaje i kończy czystkami i totalitaryzmem.


Nie trzeba wprowadzać żadnych zbrodniczych systemów.
@wygazowane_piwo:

przyrównujesz facetów, którzy ginęli z bronią w ręku i umierali w walce z okupantem do chłopców, na których się krzywo patrzy na ulicy bo chodzą w spódniczkach i umierają wieszając się na sznurze w imię swoich problemów psychicznych.


Ci "chłopcy w spódniczkach" narażali własne zdrowie i życie na wybranie się w patusiarskie rejony (wschód - Białystok), żeby walczyć o swoje należne prawa, podczas gdy okupant - narodowa patologia - blokował
@camaro96

w tym momencie ten tekst był dla mnie bardzo obraźliwy


Nie wiem jak kogoś mogą obrażać fakty...ale to nie mój problem co cie obraża.
Typowy totalitarysta, za pomocą nowomowy (mowa nienawiści) chcesz dyktować mi co mogę mówić a czego nie.

Wystarczy tylko zrównać prawa mniejszości seksualnych.


Klasyczny fikołkolek.. to których praw nie mają mniejszości seksualne?
@Pan_krecik:

Nie wiem jak kogoś mogą obrażać fakty...ale to nie mój problem co cie obraża


Normalnie - skrót oznaczający mniejszości seksualne tłumaczysz sobie jako jakiś ruch polityczny zapewne mający na celu zniszczenie "cywilizacji chrześcijańskiej" i inne dyrdymały, które słyszałem tysiąc razy.

Typowy totalitarysta, za pomocą nowomowy (mowa nienawiści) chcesz dyktować mi co mogę mówić a czego nie.


Nie kłam - mam poglądy skrajnie gospodarczo na prawo i ku wolności jednostki -
@camaro96

To, że nie mogą wziąć ślubu z ukochaną osobą i adoptować dzieci to za mało


Ależ oczywiście że mogą sobie wziąć slub z kim kolejek sobie chcą.

Chodzi o to że LGBT chce małżeństw (z definicji jest to związek mężczyzny i kobiety)...i to ich boli...
Niech sobie zawierają gej-zenstwo less-zenstwo...czy jakieś inne-zenstwo. Nikomu to nie będzie przeszkadzać. Ale Ruch Polityczny LGBT wziął z jakiegoś powodu na celownik małżeństwo.

To jest tak
@camaro96

Normalnie - skrót oznaczający mniejszości seksualne tłumaczysz sobie jako jakiś ruch polityczny (..)

A co zabraniasz mi tłumaczenia sobie dzialalnosci LGBT na działalność Ruchu Politycznego?
Co może spalisz mnie na stosie za myślozbrodnię? Typowe u totalitarystow.

(..) zapewne mający na celu zniszczenie "cywilizacji chrześcijańskiej" i inne dyrdymały, które słyszałem tysiąc razy.


Niczego takiego nie napisałem....urojenia?
@camaro96

No cóż możesz powiedzieć... Nie udało ci się obsmarować mnie gównem.

I wykazałem ci totalitarne ciągotki w twoim zachowaniu oraz kierunku w którym zmierza Ruch Polityczny LGBT.

Żegnam i ja, polecam się na przyszłość.