Wpis z mikrobloga

#perfumy #aankieta
Najpierw nakreślę tło okoliczności, a wy na podstawie swoich najlepszych doświadczeń i bogatej wiedzy z zakresu męskich zapachów wybierzecie, które perfumy najlepiej pasują do opisanej scenerii.
Tło okoliczności:
Wakacyjne, pierwsze spotkanie chłopaka z dziewczyną w obcym mieście. Chemia wisi w powietrzu jeszcze przed spotkaniem, bo super się im pisało. Dziewczyna jest otwartą osobą, wykształconą, podróżuje, ma swoje pasje, a przy tym wszystkim zachowuje naturalność i normalność. Chłopak lekko tajemniczy, ułożony, oczytany, przystojny. Oczekiwania wobec zapachu są takie, żeby były przyjemne, lekkie, nie dominowały, ale jednocześnie żeby miały nutę wyjątkowości, tajemniczości, żeby coś je odróżniało na tle innych. Dodatkowo mają pasować do słonecznej, letniej pogody, jak i ciepłego wakacyjnego wieczoru.
Jak nie znacie któregoś zapachu to po prostu zagłosujcie na ten który znacie i uważacie za najsłuszniejszy albo możecie podać swoje propozycje w komentarzu ()

zloty_wkret - #perfumy #aankieta
Najpierw nakreślę tło okoliczności, a wy na podstaw...

źródło: comment_16593598102otu3cxvFyRpYfLRcldwPt.jpg

Pobierz

Które perfumy najbardziej pasują do opisanych okoliczności?

  • 1 - ISSEY MIYAKE - L'eau D'issey Pour Homme 11.6% (16)
  • 2 - TOM FORD - Grey Vetiver 8.0% (11)
  • CAROLINA HERRERA - Bad Boy Cobalt 1.4% (2)
  • 4 - TOM FORD - Costa Azzurra 13.8% (19)
  • 5 - TOM FORD - Beau De Jour 8.7% (12)
  • 6 - TOM FORD - Noir Extreme 13.0% (18)
  • 7 - DOLCE & GABBANA - Light Blue Intense 24.6% (34)
  • 8 - BOTTEGA VENETA - Illusione Bois Nu For Him 0.7% (1)
  • 9 - GIVENCHY - Eau De Parfum Boisee 2.9% (4)
  • Tylko sprawdzam wyniki ankiety 15.2% (21)

Oddanych głosów: 138

  • 10
  • Odpowiedz
@zloty_wkret:

co ja #!$%@?ę xD no przecież wiadomo, że mają rozpalić zmysły dziewczyny i po prostu mają pomóc w peklowaniu laski po same jajca xD

no to polecam 180 cm+ i dobre kości twarzoczaszki
albo saważa ewentualnie
  • Odpowiedz
no przecież wiadomo, że mają rozpalić zmysły dziewczyny i po prostu mają pomóc w peklowaniu laski po same jajca xD


@zloty_wkret: Temat wałkowany 1000 razy, postaraj się o dobrą mordę, gruby portfel, 185+ cm wzrostu, pewność siebie i charyzmę dynamiczniaka. Zadziała lepiej niż najdroższe zapachy.
  • Odpowiedz
  • 3
@zloty_wkret: z tego co podałeś, to Light Blue Eau Intense, choć nie wiem, czy spełnia wymogi tak poetycko opisane w poście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Laski ogólnie lubią perfumy proste, słodkie i delikatnie, acz przyzwoicie projektujące, skin scenty i atomowe parametry odpadają. Odpuściłbym zapachy wieczorowe typu Noir Extreme, bo udusisz ją w ciągu dnia. Ja ogólnie należę do tych ludzi, którzy mocno sugerują się pogodą w doborze
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: Podaj wiek, głosowałem za DG Light Blue Intense ale w sumie co innego bym Ci polecił na spotkanie z 20 a co innego na spotkanie z 30 + kwestia pogody i tego co będziecie robić. Jeśli wie, że masz większą kolekcję czy tam się interesujesz perfumami to wybierz 3 najlepsze zapachy i podeślij jej nuty, niech sama wybierze jeden, testowałem kilka razy i zawsze wywołuje dodatkowe zainteresowanie na spotkaniu a
  • Odpowiedz