Wpis z mikrobloga

Właśnie obejrzałem materiał na YT od Drwala Rębajło na temat tego serialu (wysrywu) Amazona w uniwersum Władcy Pierścieni. Nigdy nie byłem fanem uniwersum, obejrzałem tylko filmy, nie śledziłem wcześniejszych kontrowersji związanych z produkcją Amazona, ale jestem zdruzgotany tym co usłyszałem - faktycznie wepchane muktikulti to najmniejszy problem serialu xD. #!$%@? zmiksowanie trzech er, wymieszanie wydarzeń na przestrzeni 5000 lat linii czasowej uniwersum i usuwanie istniejących oraz dodawanie nieistniejących postaci. Serialowy "Wiedzmin" to będzie przy tym pikuś xD. W dziejach całej kinematografii nikt chyba nie dokonał tak brutalnego gwałtu na dziele literackim xDDD. A tu komentarz oddający ten mix gówna xD.
#lotr #wladcapierscieni #amazon #seriale #kino #heheszki #humorobrazkowy #bekazpodludzi
LubieChleb - Właśnie obejrzałem materiał na YT od Drwala Rębajło na temat tego serial...

źródło: comment_1659353488DZhZKwji1wHIQc7lWCkjoB.jpg

Pobierz
  • 28
@Aster1981: I widzisz jak #!$%@? jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) - potem będzie już tylko gorzej. Z resztą obejrzyj odcinek na tym kanale na YT na temat jak się aktorzy i twórcy wypowiadają o serialu i jak to się ma do tego co pisał o swojej twórczości Tolkien. Pytanie: czy myślisz, że po tylu kontrowersjach i debilnych wypowiedziach ten serial może się wyratować? Dokładnie taka sama sytuacja
@LubieChleb: wyratowac? xD Przeciez to praktycznie na pewno bedzie bardzo dobry serial. Wysokobudzetowy flagowiec fantasy platformy Prime. Mysle ze bedzie nie gorszy niz Kolo Czasu i Widzmin, a moze i je przebije.

Nie widze sensu ogladac glupot o serialu, do tego ktorego jeszce nie ma xD
Obejrze pierwszy odcinek czy dwa i okaze sie co dalej. Jednak patrzac na info o serialu to jak pisalem bedzie dobrze.

W sumie juz widac
@Aster1981:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Jednego nie widzisz - serial nie jest praktycznie wcale hejtowany za samo bycie #!$%@?, ze względu na konstrukcję świata, bohaterów i aktorów. On jest głównie hejtowany przez fanów za niezgodność z kanonem i z treścią. Właśnie tak jak Wiedźmin. Jak kupujesz licencję czegoś co ma monstualnych rozmiarów fandom to miej na tyle rigczu, żeby nie nasrać na fanów i w zasadzie na samego autora. Jeśli mają taki burdel robić
@LubieChleb: przeciez serialu jeszcze nawet nie ma w emisji. Skoro wiesz ze jest hejtowany przez marudy z fandomu, to skad wczesniej pisanie ze serial moglby byc slaby i musialby sie "wyratowac"?
Kazdy sra na fanow, przynajmniej tych marudzacych. Po prostu jecza dla zasady i nie ma zadnegos sensu sie nimi przejmowac, bo i po co? Od lat grupka netowych hejterow z fandomow kwiczy przy kazdym serialu fantasy. Zreszta duzo z nich
@Aster1981: Twoje pokrętne myślenie #!$%@? mnie z butów xD

Skoro wiesz ze jest hejtowany przez marudy z fandomu, to skad wczesniej pisanie ze serial moglby byc slaby i musialby sie "wyratowac"?


1. Chłopie xD. Pewne rzeczy są podane na tacy jako informacje. Pewne rzeczy widać na trailerze. I to one wystarczają, żeby stwierdzić, że serial będzie zły.

2. Ci co marudzą to nie marudy. To fani. Jak jest się fanem to