Wpis z mikrobloga

Właśnie obejrzałem materiał na YT od Drwala Rębajło na temat tego serialu (wysrywu) Amazona w uniwersum Władcy Pierścieni. Nigdy nie byłem fanem uniwersum, obejrzałem tylko filmy, nie śledziłem wcześniejszych kontrowersji związanych z produkcją Amazona, ale jestem zdruzgotany tym co usłyszałem - faktycznie wepchane muktikulti to najmniejszy problem serialu xD. #!$%@? zmiksowanie trzech er, wymieszanie wydarzeń na przestrzeni 5000 lat linii czasowej uniwersum i usuwanie istniejących oraz dodawanie nieistniejących postaci. Serialowy "Wiedzmin" to będzie przy tym pikuś xD. W dziejach całej kinematografii nikt chyba nie dokonał tak brutalnego gwałtu na dziele literackim xDDD. A tu komentarz oddający ten mix gówna xD.
#lotr #wladcapierscieni #amazon #seriale #kino #heheszki #humorobrazkowy #bekazpodludzi
LubieChleb - Właśnie obejrzałem materiał na YT od Drwala Rębajło na temat tego serial...

źródło: comment_1659353488DZhZKwji1wHIQc7lWCkjoB.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LubieChleb: Z tego co wiem oni nie kupili praw do Silmarillionu i robią takie fikołki. Jako lekki Tolkien-nerd (przeczytałem swego czasu wszystko co się dało) nie wiem, czy powinienem nawet próbować to oglądać.
  • Odpowiedz
@GaiusBaltar: bardzej im się naprzykrzysz jak byś pobrał i potem seedował na jak największej liczbie komputerów, wtedy więcej osób szybciej w momencie premiery mogło by o pobrać i nie kusiło by ich, żeby kupować dostęp do oglądania
  • Odpowiedz
pierwszy haker probojąc zripować obejrzy odcinek i stwierdzi: "#!$%@? żal mi tych ludzi co to mogą ściągnąć, nie piracę więcej odcinków" xD


@LubieChleb: Amazon odkrył właśnie najskuteczniejszy DRM na świecie. Wypuszczą produkt tak #!$%@?, że nikt nie będzie w stanie go zrippować, a nawet ludziom z nielimitowanym łączem będzie szkoda transferu na torrenty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@LubieChleb: jest ten problem, że te 5k lat jest rozpisane na tyle co Hobbit może mniej, ciężki by było zrobić gdzie co chwilę polowa bohaterów się zmienia lub na konkretnych wydarzeniach skoro są tak dość ogólnie opisane. Ja jednak z werdyktem poczekam na serial i wtedy ocenię. YT ma do do tego że Tworcy lubią grac tym co obecnie się sprzedaje, bo to im nabija oglądalność itp itd...
  • Odpowiedz
Tworcy lubią grac tym co obecnie się sprzedaje, bo to im nabija oglądalność itp


@zbigniew23: Dokładnie. Ten drwal już któryś raz katuje ten temat, nic nowego nie powie, a kilka ludzie będą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@szpongiel: wiedźmin o tyle gorszy, że Netflix ma prawa do sagi i pisze ją na nowo totalnie z dupy. A Amazon do Silmarillionu, Niedokończonych opowieści praw nie ma (są jakieś głosy, że może mieć w jakimś mocno ograniczonym zakresie), więc jeśli chce tworzyć historię w tym świecie to musi wymyślać ją na nowo. Chociaż jak to napisałam to w sumie już nie wiem co jest bardziej kretyńskie xd mieć sprawdzoną
  • Odpowiedz
  • 15
@PurpleHaze: #!$%@? typie ja już tyłu malkontentów przerobiłem, że poprostu na ich kalekie narzekanie nie pozostaje mi nic innego jak wrzucać na czarną listę. Zupełnie jakbyś #!$%@? czytać nie umiał - typ analizuje trailer, postacie które się tam pojawiają i porównuje do linii czasowej książek, które czytal, więc #!$%@? z tym że ja nie czytałem. I z tego wychodzi, że ładnie tam #!$%@? głupot, ALE przychodzi wykopem i mówi "hue
  • Odpowiedz
faktycznie wepchane muktikulti to najmniejszy problem serialu


@LubieChleb: i tak jest z większością #!$%@? seriali, ale łatwiej zrzucić winę na hurr durr dyskryminacja nie znacie się
  • Odpowiedz