Wpis z mikrobloga

  • 6
@przeor22 Chodzi o tranzyt gazu, który miałby iść przez NS1, który jest wstrzymywany. wszystko legit.

Prawdą jest, że Ukraina kupuje rosyjski gaz przez pośredników, czyli Polacy mają zrezygnować z węgla, żeby Ukrainiec mógł palić rosyjski gaz.
  • Odpowiedz
@bombastick: @wintar: @Nie-mam: @arais_siara: @BayzedMan: @Deska_o0: nie chcę wchodzić w to czy zastrzeżenia do Ukrainy są słuszne, ale lizecie się po jajach i wyśmiewacie, a jak przystało na wykopowych ekspertów za wiele nie wiecie

Jedynie @Volki: zweryfikował temat zanim się wypowiedział

https://www.money.pl/gielda/teraz-ukraina-chce-pomoc-europie-jest-w-stanie-zrekompensowac-ograniczenia-nord-stream-6794851069811552a.html
K.....o - @bombastick: @wintar: @Nie-mam: @araissiara: @BayzedMan: @Deskao0: nie chcę...

źródło: comment_1659366097vVfhWSVY6M8JFfWm0wloMl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
nie chcę wchodzić w to czy zastrzeżenia do Ukrainy są słuszne


@Ktore_to_juz_konto: czyli wrzucasz kłamliwego mema stworzonego przez pożytecznych idiotów kremla i nie obchodzi cię że to kłamstwa, potem wrzucasz artykuł o czymś innym następnie stwierdzając że osoba która nie napisała nawet słowa prawdy zweryfikowała informacje? Dobrze widzę? xD
Masz już cokolwiek na potwierdzenie kłamstw z pierwszego wpisu? jestem ciekaw do czego się posuniesz w fiolkach ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@bombastick: @Deska_o0: gdzie jest konkretnie kłamstwo?
Akurat prokremlowska narracja zakazuje nam węgla co sprowadza nas do uzależnienia energetycznego od innych krajów.
A mem ma jedynie uświadamiać takich jak wy którzy nie widzą że wojna wojną, ale każdy dba o swoje interesy.
  • Odpowiedz
Prawdą jest, że Ukraina kupuje rosyjski gaz przez pośredników


@Volki: podziel się źródłem? jak już rzucasz takie oskarżenia to fajnie byłoby je czymś poprzeć a nie "jesteśmy pożytecznym idiotom kremla uwierz mi na słowo" xD
  • Odpowiedz