Wpis z mikrobloga

Do wszystkich, którzy chcą głosować na PO, bo mają dość PiSu.

Ja to rozumiem. Też mam dość, ale pamiętajcie.

Tusk też ma was w dupie, dokładnie tak samo jak Morawiecki. W sumie literalnie wszyscy mają was w dupie.

Glosujcie sobie na kogo chcecie, ale pamiętajcie, że wszyscy oni mają was w #!$%@? i myślą tylko o sobie, gadają wam wszystko co chcecie usłyszeć, żeby wyzebrać wasze głosy.

Jak już Tusk wygra to będzie miał was w #!$%@? totalnie.

Dlatego ja nie idę do wyborów. Ktokolwiek z nich dojdzie do władzy będzie niszczył Polaków i umacniał kogoś innego.

Morawiecki i Tusk mają tych samych mocodawców i ich celem jest, żeby z Polaków do tych mocodawców była drenowana kasa i zasoby sił.

#tusk #bekazpisu #bekazpodludzi #wybory #polityka #polska #gospodarka #ekonomia
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ynfluencer: Oczywiście, że PO nie jest święte, ale w tym przypadku to głosowanie na tzw. mniejsze zło.

"Platforma nigdy nie wyruchała was tak jak będzie was ruchał PiS!" ~ Prorok
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ynfluencer: nie idziesz do wyborów czyli pomagasz utrzymać obecny rząd szkodników, którzy niszczą gospodarkę, polaryzują społeczeństwo, promują nieróbstwo i rozdawnictwo socjalne oraz depczą konstytucję. Ha tfu, na takich jak ty. Nie głosujesz to morda w kubeł, bo nie masz prawa narzekać. Więcej, przez takich jak ty jest status quo.
  • Odpowiedz
@jarezz: Jak mam głosować wbrew sobie, skoro nie popieram żadnego ugrupowania i dać sobie wmówić, że panceum na szkodników są inne szkodniki. Jedziemy na cyklu POPiS od lat i nic się nie zmienia, a wy się dajecie zamknąć w tej spirali.
  • Odpowiedz
@jarezz: Mam głosować przeciw swoim przekonaniom? Mam iść i wrzucić na kogoś głos, chociaz wiem, że to kłamca, sprzedawczyk, czy oszust?

Popierałem ugrupowanie Roberta Gwiazdorskiego, ale był zbyt niszowy i mało medialny, więc miał bliskie zeru poparcie.
  • Odpowiedz