Wpis z mikrobloga

zastanów się na czym Ci zależy. Jak wpakujesz 5% z tego co masz to tak naprawdę nic to nie zmieni w twoim życiu... parę tysięcy x10 to daje paredziesiat tysięcy... to nic nie zmieni w twoim życiu. A jak zaiwestujesz 50tyś i bitcoin urośnie dziesięciokrotnie to możesz za to kupić mieszkanie co będzie dużą zmianą. JEśli natomiast bitcoin upadnie - to czy strata tych pieniędzy coś zmieni? Nie
@Corona_Beerus: no ja tak ciułam od października 2016, po stówce na miesiąc nie patrzac na kurs. Czyli do tej pory #!$%@?łem tam z 7000, a ile mam? a #!$%@? wie, nie patrzyłem bo leci na zimny hardwarowy portfel od razu. Może 50 koła, może 100. Nie wiem i na razie nie chcę wiedzieć, kosztuje mnie to tyle co jakiś netflix (którego nie mam) a jest szansa, że jakąś małą emeryturę z
@Grubas88: ponieważ nie da się przewidzieć przyszłości (czy cena wzrośnie czy spadnie) dzięki temu zmniejszasz ryzyko, że kupisz w niekorzystnym momencie. Nie kupisz też co prawda w najlepszym. Po prostu będziesz miał średnio ( ͡° ͜ʖ ͡°) Największą zaletą jest to, że nie tracisz czasu na zastanawianie się i analizowanie rynku, cen, wskaźników, prasy i #!$%@? wie czego jeszcze. No i zmniejszasz poziom stresu i odpowiedzialności. Oczywiście