Wpis z mikrobloga

Mirki usiłuję znaleźć polską gre fabularną, tekstową, w którą grałem jakieś 15 lat temu. Kompletnie nie moge jej odnaleźć, pamiętam, że ukazał się tylko pierwszy akt a sama gra toczyła się w lasach wschodniej rzeczypospolitej. Nie było żadnego systemu walki a rozwój fabuły opierał się na tekście pisanym i wyborach podejmowanych przez gracza. Grało się młodym szlachciem, który w leśnej kniei odkrywał tajemnice jakichś magicznych wydarzeń. Kompletnie nie pamiętam nic z nazwy ale mam poczucie że było tam coś na temat lodu czy mrozu:). Troche longshot pytac o to tutaj, ale od godziny siędzę i się nad tym głowie. Fabuła była niesamowita, klimat genialny, a zawód kiedy okazalo się, że pierwszy akt jest ostatnim - ogromny. Prócz fantastycznego scenariusza, gra ozdobiona była przepięknymi grafikami. Może ktoś pamięta? #gry #fantastyka #rpg
  • 5
  • Odpowiedz
@SuchyNurek: Okazało się, że ściągnąłem plik .exe ze strony internetowej (gdy jeszcze jakoś wyglądała) gdzieś w 2018 roku. Dzisiaj obadam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps. Serce Zimy ma swój fanpage na FB, ostatni post jest z zeszłego roku. Ponoć były plany na dokończenie opowieści, ale nie udało się. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz