Wpis z mikrobloga

Jako że @getin mnie zablokował to może ktoś go zawoła, bo chciałem mu odpowiedzieć na wpis

@getin: wiesz co, widzę że Ciężko z Tobą prowadzić dialog bo wyzywasz od razu ludzi od bydła, o to że ktoś się zesrał, że ktoś się #!$%@?, że ktoś ma #!$%@? w bani i wysyłasz do psychiatry. I to wszystko w dwóch zdaniach.

w ogóle #!$%@? się do ostatniego zwrotu, nie biorąc pod uwagę całości to trzeba


Ja nawiązuje do Twojej oceny właśnie po przeczytania całego wpisu. Pisze że gra jest liniowa, ma ciasne lokacje, mała różnorodność przeciwników, średnia mechanika i słaba fabuła. Po czym piszesz 7/10.
Gra ma to do siebie że jednym się będzie podobać, a drugim nie, wiadomo. Nie każdemu spodoba sięto co podoba się komuś innemu.
Tyle że potem wyskakujesz z oceną 7/10, która jest oceną całkiem wysoką, zdecydowanie powyżej średniej. I chodziło mi tylko o to.
Nawiązuje do dzisiejszych recenzji gier, które totalnie zmasakrował system oceniania. Doszło do tego że dobra gra to ta z ocenami 8, 9, 10/10, 7 to już ocena dla średniawy, a 6 i niżej to totalny dramat.

#ps5
  • 7
serio jesteś psychiczny, biorąc pod uwagę, że jesteś na wykopie ponad 12 lat to pewnie masz koło 30 lat, lub więcej, reagujesz histerycznie na słownie - jeden zwrot którego użyłem, zamiast odnieść się do całej wypowiedzi
polecam terapię no i czarną podtrzymuję
(nie jestem na tagu ps5 ale widzę, że rakowisko niezłe, byle dalej) xD
napisz do pomorskiej i do TVNu jeszcze, wydrukuj i powieś na lodówce, może stara zauważy i zobaczy jaki jesteś mądry, aha tips dla ciebie:

maksimum I, maximum I [wym. maks-imum] «najwyższy stopień, największa możliwa ilość, wielkość lub wartość czegoś»
reagujesz histerycznie na słownie - jeden zwrot którego użyłem, zamiast odnieść się do całej wypowiedzi


@getin: to Ty mnie blokujesz, więc nie wiem kto reaguje histerycznie.
We wpisie powyżej odniosłem się do całej Twojej wypowiedzi.
@getin: napisałeś w pierwszym zdaniu: „gra co najwyżej średnia”. W ostatnim napisałeś „max 7/10”. Oba te zdania się wykluczają, pół tagu ci zwróciło na to uwagę to dorobiłeś teorie do tego