Wpis z mikrobloga

Został mi tylko miesiąc pracy.... i szczerze powiedziawszy jestem przerażony ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Głównie ze względu na wiek 31.
Tak przeglądam oferty pracy i przez swoje niskie poczucie własnej wartości boje się że szybko nowej nie znajdę.
Jestem taką życiową pierdołą ()
Najbardziej boje się wrócić na "produkcję" 3 zmiany, bo wiem że znowu wysiądę fizycznie i psychicznie......
Gdzie szukacie pracy poza olx, pracuj?
#bezrobocie #urzadpracy #po30 #szukampracy #depresja #nerwica
  • 19
@Perseuszek: Mam tyle samo lat i zapieprzam w kołchozie, pieniądz z tego żaden, nie utrzymam się sama, ogółem szkoda zachodu, ale cieszę się, że mam po co wyjść z domu… i mogę się ładnie ubrać i pomalować i kupić sobie coś, mimo, że do 1 nie starcza i za 10 lat skończę na ulicy jako żebraczka albo prostytutka typu stara rura ale żyjmy chwilą :)
Trzy zmiany nie są takie złe,
@Perseuszek: Nocek nie mam na szczęście, pół roku pracowałam na magazynie po 12h 4/4 i brałam nocki i organizm mi wysiadł, prawie umarłam ale przeżyłam
Zmiany teraz mam np takie pn 6-15, wt 14-22, śr 9-17 i czw wolne, przykładowo
@Opportunist: Takie zmiany to bajka ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ja teraz pracowałem tylko od 6-14 czasami dłużej ale liczone nadgodziny. A z szefostwem rozstaję się w dobrej atmosferze gdzie powodem wypowiedzenia są problemy finansowe ()