Wpis z mikrobloga

Podobno to samo co Putin, ten tez ma młodsza żonkę.


@szurszur: Putin tyle nie obracał co on to raz, dwa wszędzie wrzucasz materiały kacapskie aż się rzygać tym chce. Jutro rocznica powstania warszawskiego, Ukraińcy i Białorusini brali w nim udział(σ ͜ʖσ)

dwa wszędzie wrzucasz materiały kacapskie aż się rzygać tym chce. Jutro rocznica powstania warszawskiego, Ukraińcy i Białorusini brali w nim udział


@Kaczypawlak: No jednak głównie Rosjanie jakby już tak liczyc. Ale tego też nie wrzucam sam z siebie.
No jednak głównie Rosjanie jakby już tak liczyc


@szurszur: Rosjan statystycznie jest więcej niż Ukraińców i Białorusinów¯\_(ツ)_/¯ więc jeszcze negujesz ich udział, "bo ich było mało"? Ha tfu.

Ale tego też nie wrzucam sam z siebie.


@szurszur: i to mówi typ co z Putinem tu przyleciał xD
Nie kłam, Nigdzie ne neguje ich udziału. Ty to raczej zrobiłes pisząc, ze po stronie niemieckiej walczyli Białorusini i Ukraincy a pomijajac fakt wystepowania tam Rosjan i to w najwiekszej liczbie.


@szurszur: Ruscy są źli cały czas, a to sprawa oczywista, że tam byli. Wiadomo za to dużo mniej o Białorusinach i Ukraińcach w ich szeregach, dodatkowo teraz są przedstawiani jako "dobrzy"( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale o Ukriancach jest masa w sieci i nawet wiecej im sie przypisuje, bo jako Ukriancy sa opisywani Rosjanie i inne nacje.


@szurszur: mieli własne oddziały w SS, na Wołyniu Polaków przed banderowcami bronili nawet Niemcy i Rosjanie to dopiero jest chore¯\_(ツ)_/¯
@Kaczypawlak: Sam przecięz napisąłes o Powstaniu Warszawkim zatajając, że byli tam Rosjanie. I o tym dyskutuję. Ty piszesz nie wiadomo dlaczego o Wołyniu bo okazało sie, że w PW byli i rosyjscy kolaboranci.
Nikogo tu nie ronię tylko wrzucam poprawki do Twoich manipulacji.
Sam przecięz napisąłes o Powstaniu Warszawkim zatajając, że byli tam Rosjanie


@szurszur: przecież to sprawa oczywista dla każdego kto wie co to była RONA¯\(ツ)_/¯

I o tym dyskutuję


@szurszur: srasz żarem a nie dyskutujesz

Ty piszesz nie wiadomo dlaczego o Wołyniu bo okazało sie, że w PW byli i rosyjscy kolaboranci.


@szurszur: tak samo jak białoruscy i ukraińscy a to sam pomijasz.

Nikogo tu nie ronię tylko wrzucam
tak samo jak białoruscy i ukraińscy a to sam pomijasz.


@Kaczypawlak: Przeicęz o nich Ty napsiałes, ja dodałem to tylko o rosyjskich, ktorych pominałes być moze celowo.

Manipulacją jest to, że Niemcy lub Rosjanie ratowali polskich cywili przed banderowcami? Już w 1939 atakowali Polaków (Ukraińcy)¯_(ツ)_/¯ no tak czepiasz się prawdy historycznej. Żydów też może Ukraińcy nie mordowali?


@Kaczypawlak: Niezły odlot. Przecięz manipulacja dotyczyc Twoich kłamstw, ktore wyżej sa wykazane. Sam
Przeicęz o nich Ty napsiałes, ja dodałem to tylko o rosyjskich, ktorych pominałes być moze celowo.


@szurszur: czy jak piszę o banderowcach to muszę dopisywać, że to Ukraińcy?


Niezły odlot. Przecięz manipulacja dotyczyc Twoich kłamstw, ktore wyżej sa wykazane. Sam zaczałęs nie wiadomo dlaczego pisac o Wołyniu i Żydach, chociaz tego nie było, a ja o tym nie pisałem a teraz z dupy bredzisz coś na ten temat.


@szurszur: jak
Pobierz
źródło: comment_1659291749xGsBpNmZykIxJZDHUoeNWX.jpg