Wpis z mikrobloga

@NaczelnyWoody: Masz rację. DLATEGO NALEŻY ZAAKCEPTOWAĆ GLOBALY KALIFAT ISLAMSKI I ZAIMPLEMENTOWAĆ WSZĘDZIE JEGO PRAWO A PRZECIWNIKÓW WIESZAĆ NA SZUBIENICY. A każdy kto się nie zgodzi na taki układ jest zwierzęciem dążącym do wojny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
obecnie biali nie poniżają czarnych w USA poza skrajnymi przypadkami chyba, że piszesz o historii sprzed wielu lat.


@Grooveer: facepalm. czlowieku oni 60 lat temu mieli segregacje rasowa a ty piszesz o historii sprzed wielu lat. konsekwencje ich #!$%@? podejscia do ludzi beda odczuwac jeszcze bardzo dlugo.
  • Odpowiedz
@Davidozz: Kalifat Islamski jest tylko jedną z wielu koncepcji globalnego państwa, raczej niewielu chciałoby w takim tworze żyć, bolszewickie imperium? absolutnie nie.
Najlepszym modelem byłaby zachodnia demokracja
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody:

Najlepszym modelem byłaby zachodnia demokracja


No i cyk, muzułmanów jest najwięcej na świecie, każdy pójdzie do urny i zagłosuje na islamski kalifat. Dlaczego niby twój ustrój miałby być tym globalnym, jedynym, właściwym? Mówisz o zwierzęcym podziale na plemiona, a sam nie potrafisz iść na kompromis
  • Odpowiedz
Dzień dobry panie michnik.


Nauczaj młodzież o multikulti, obrzydzaj własny naród, pisz o tęczusiowej tolerancji wobec nachodźców.

Dziw się, że przyjdą Kaumuki i wydpupczą tęczusiowe julki, przy bierności oskarków.


@pinkfloyd12: Czy według Ciebie jest to logiczny ciąg przyczynowo-skutkowy? Jak w takim razie wytłumaczyć sytuację gdy ruscy nas napadali a Michnika na świecie jeszcze nie było? przypadek?
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody:
Czym niby potwierdziłem, że idee narodowe są rakiem? Nie zrozumiałeś, ale w waszym wypadku to zrozumiałe.

Nie wrzucałem stricte pyty, ale przedstawiciela waszej socjalistycznej, utopijne wizji świata, nawet pewnie nie obejrzałeś chłopaczka od którego podlinkowałem moment nagrania, ale spodziewałem się takiej bezrozumnej odpowiedzi po neuropku. Bo czego by się po was innego spodziewać? ;) "jesteś z nami, albo przeciwko nam" Czym wy się różnicie o tych prawaków? Zamknięci w swoich
  • Odpowiedz
@pinkfloyd12: ale co ma piernik do wiatraka? byli tacy i tacy, jedni walczyli inni kolaborowali, teraz byłoby tak samo, więcej by walczyło. A pytałem o Michnika, to jak to z nim jest?
  • Odpowiedz
Wojny istniały długo przed powstaniem koncepcji narodów, wojny toczyły ze sobą klany czy nawet plemiona łowiecko-zbierackie.


@thorgoth: zasadniczo to po drodze były królestwa.

Podział na swoich i obcych oraz wynikająca z tego atawistyczna chęć byśmy my, "swoi" przekazali dalej DNA a oni "obcy" tego DNA nie przekazali jest stara jak ludzkość.


@thorgoth: Wszystkie wojny wynikały jedynie z potrzeby ekspansji gospodarczej. Religijno-polityczno-narodowe #!$%@? to tylko przykrywka.
  • Odpowiedz
Dlaczego niby?


@pinkfloyd12: dlatego że wielu ludzi deklaruje że by walczyło za Polskę a ci którzy nie będą chcieli to też będą walczyć, już o to się nie martw, państwo umie bardzo skutecznie mobilizować obywateli do walki

Tak jak napisałem - skutecznie obrzydził Polskę i lewakom - którzy uwierzyli w polski faszyzm i prawakom - którzy widzą jak rząd nurza się w michnikowskim szambie, jak feminazistki niszczą mężczyzn. Kto by chciał
  • Odpowiedz
prawaki co brzydzą się wyborczą też czytają Michnika


@Zaqwsxe: A jak myślisz - dlaczego się brzydzą wyborczą?

e poglądy michnika przenikają do ich umysłów


@Zaqwsxe: Przecież się tych poglądów brzydzą. Czy ty w ogóle czytasz co wypisujesz?

@Zaqwsxe: No co ja ci poradzę, ze nie ruchasz?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pawelgie: Ale gdyby było jak mowisz to nawet bym #!$%@?ł Ci chrześcijanin Tańczy, wystarczy tylko że każda osoba na świecie poczulaby że starczy tego #!$%@? i od dziś się wszyscy lubimy i śpiewany se arke w jazzowej aranżacji. Chciałbym przeżyć taki jeden dzień w którym co chwilę przybijasz piąteczki, z każdym dobry vibe i zewsząd #!$%@? Arka jako symbol lepszego jutra xD zmień mój umysł
  • Odpowiedz
Sam się dziwię co się tak dużo osób obsrało xD

Jak widać narodowościowe kołki w mózgu przynajmniej w Polsce są wbite bardzo głęboko xD


@NaczelnyWoody: Fajny argument na poziomie wykopka: dodać mem do dyskusji i wszyscy zaorani XD
Ty chyba tego nie rozumiesz, ale to co piszesz to taki kretynizm, że większość ludzi stara ci się wytłumaczyć jak dziecinne i ułomne to jest. Zrobiłeś 2 * 2 i wyszło ci 97,
  • Odpowiedz