Wpis z mikrobloga

@spaduwa_mam_robote: Zgodnie z art. 14 ust. 1 ustawy z dnia 15 listopada 1984 r. - Prawo przewozowe obowiązkiem przewoźnika jest zapewnienie podróżnemu m.in. odpowiednich warunków bezpieczeństwa i higieny

jak masz mi organizować wycieczki osobiste pokroju tego patusa @Christoph_4 to możesz nie odpisywać - ale generalnie prawo mówi tutaj jasno w tym wypadku - Kierowca jest odpowiedzialny za pasażera i to co się z nim dzieje podczas przejazdu autobusem.

@Kuntz_Ekesz: Czyli
No i dyskusja jak rok temu XDD WINNY! NIEWINNY! piękna sytuacja bo wilk syty i owca cała, jedna patusiare mniej i jednego busiarza tez
Oglądałem ten filmik ze wszystkich stron i jednoznacznie wynika z niego że typ odwalił coś strasznego. Ktoś pisał że w innej sytuacji jakiś gość w innym mieście miał maczetę, no spoko, ale tutaj żadnej maczety nie było. Chłop zamiast wolno podjechać do grupy patusów i zatrąbić, #!$%@?ł się w nich próbując przestraszyć, co rozjuszyło tłum. Później wciąż było sporo wyjść z sytuacji gdy jeden z nich zaczął kopać w drzwi. Jednak najgorszym
co z tego że patusy najpierw #!$%@?łay się miedzy sobą na środku ulicy, a potem zaczęły wyłamywać drzwi do autobusu xD


@OddajButa123: Te wyrwanie drzwi autobusu się stało NIE z powodu bójki a z powodu tego że kierowca potrącił jedną z uczestniczek
.

To tak jakby mąż idący z żoną i dzieckiem za plecami widzący bójkę #!$%@?ł się w jej środek a potem zadźgał jednego z uczestników i tłumaczył że go
Te wyrwanie drzwi autobusu się stało NIE z powodu bójki a z powodu tego że kierowca potrącił jedną z uczestniczek


@sylwke3100: a potrącił ich bo stali i #!$%@? się na środku ulicy w miejscu gdzie jest przystanek autobusowy

To tak jakby mąż idący z żoną i dzieckiem za plecami widzący bójkę #!$%@?ł się w jej środek a potem zadźgał jednego z uczestników i tłumaczył że go szarpali.


Ale kierowca nie zrobił