Wpis z mikrobloga

debunking pospolitych mitów normików i innych negujących blakpyl:
- tinder to ściek, działaj w realu bro! = tinder to życie, tam siedzą takie same laski jak w realu. W realu nawet nie da się działać, bo w większości zawodów jest ratio mężczyzn do kobiet 2 albo nawet 3:1. Nikt PUA shitu na ulicy nie robi, bo to cringe fest. Zrobiłem eksperyment chada na tinderze to będąc w centrum miasta połowa moich par była w okolicy nie dalej niż 3km co świadczy o tym, że to są zwykłe różowe, które pracują na co dzień w gastro i innych januszeksach. Tinder to nie jakaś mityczna narnia, jakiś inny wymiar, gdzie jest zupełnie inne życie i inne realia - tinder to prawdziwe życie!;
- charakter ma znaczenie = wszystkie cechy charakteru są ci przypisywane na podstawie wyglądu i było to już wielokrotnie potwierdzane n a u k o w o. End of thread w tym temacie;
- dickpill, framepill, neckpill jest tak samo ważny = COPE. Twarzoczaszka i wzrost determinują dymorfizm i na tej podstawie ocenia się człowieka na pierwszy rzut oka. Co będzie dalej jest już mniej istotne, bo nie mając tych 2 atrybutów jesteś skreslany na 1. miejscu mając nawet 30cm kutonga i frame Dolpha;
- gymceling to cope i male gaze, kobiety tego nie lubią. Kobiety lubią dobrą mordę i dobry wzrost.
Mógłbym tak pisać w nieskończoność, bo z normanami przebywam całe życie, a na wykopie i innych normickich portalikach przebywam wiele lat, ale i tak wszystko kończy się do jednego: MORDA + WZROST DETERMINUJE CAŁE TWOJE ŻYCIE!
#blackpill
  • 14
@BlackpillNaCalego: morda i wzrost to jak zasada pareto -> 20% całego twojego życia to morda i wzrost, ale ona determinuje 80% efektów. Bez tych 20% nie będziesz mieć żadnych efektów i nie ma nic pomiędzy. Nie istnieją żadne podrywy, żadne redpillowe tinderowe gamy, żadne PUA, żadna pewność siebie, żadna charyzma xD #!$%@?, charyzma to jest dopiero cope xD charyzmę to ma się za wyjątkową dobrą i unikalną mordę, nawet nie trzeba
@RecessedPrettyboy:

1. Nie powiedziałbym, że tinder i prawdziwe życie to jedno i to samo. Owszem, na tinderze siedzą takie same laski jak w realu, ale jednak warm approach a cold approach robi różnice. Pisząc z perspektywy normika, to wszystkie relacje, które jakoś sensownie się rozwijały, to miałem z reala, a nie z tindera. Poznawanie w realu jest dużo bardziej naturalne, tak było przez tysiące lat i jak dla mnie ten sposób
@RecessedPrettyboy: patrząc akurat z mojej perspektywy, to najwięcej interakcji warm approach miałem do końca studiów. Potem zaczęło się piwniczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po studiach, to zostaje siatka znajomych jak ktoś ma, no i ewentualnie jakieś miejsca związane z hobby. Podbijanie do lasek w pracy, to trochę cringe, więc nawet nie brałem tego pod uwagę.

Ale jak dla mnie nawet głupi cold approach w barze > interakcja
@RecessedPrettyboy: jeżeli przez PUA rozumiesz zwykłe zagadywanie (niekoniecznie wykorzystując jakieś #!$%@? techniki), to na pewno wzrost minimum 180 cm jest wskazany. Ja mam 190 cm i w zeszłym roku wyciągnąłem przy barze w ten sposób 2 numery telefonów, ale potem laski nie chciały się spotkać xD
@RecessedPrettyboy: Słuchaj nie mam złudzeń, że poziomy jak 7/10 czy 8/10 (chad level) są dla mnie nieosiągalne. Chodząc na siłkę nie przyciągnę atencji setek dup, nie mam takich oczekiwań. Jeżeli ktoś z przeciętną mordą myśli, że po siłce stanie się chadem, to ma błędne założenia. Jednakże lepiej być 6/10 niż 5/10.