Wpis z mikrobloga

@Zulf: fajne auto. Długo mi się marzyło ale nie miałem czasu i miejsca. A jak już miałem to stwierdziłem, że nie mam aż tak dużo czasu by w tym grzebać xD
Daj więcej zdjęć.
Uwielbiam linie tego samochodu, wielka kolubryna ciasna w środku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zulf: podziwiam cierpliwość, pamiętam jak poleciłem kiedyś znajomym na wesele kogoś z tym autem i poszło upg ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) pojechali czym innym kolowanym na szybko...
@PiotrFr: Rozwazam czy go nie sprzedac (jak ktos ma cos sensownego do zaproponowania to priv ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale w sumie ich bedzie tylko mniej. A to jest salon polski, 150k przebiegu, zrobiony kompletny rozrzad za 4k - a przez ostatnie 4 lata 2000km nim przejechałem.
@Zulf ładny, a powiedz mi pod maską jest spaghetti kabli i ogólnie to lata 70 mocno?
Jak interesowałem się jagami to zacofanie technologiczne chyba nie?
@kipowrot: Tak to wygląda. Zdjęcie z neta. Po prawej na górze jest taka klapka, a pod nią zestaw narzędzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko nie mogę znaleźć zdjęcia. A co do technologii, po prostu lata 90. Silnik sie raczej nie sypie, skrzynia pancerna - fabrycznie znosi moce powyzej 1000KM. Najwieksza bolaczka jest elektryka i rdza. Fabrycznie nie jest zabezpieczony niczym i w naszych warunkach wyjazd w zime
Pobierz
źródło: comment_1659212137gPKHuxQsAeOFJXFyISGAmJ.jpg
@reakwon: @bigger: Glupio troche zabrzmialo, bo nie mam w zwyczaju obsmiewac niczyich wozow. Szczegolnie nietuzinkowych, a nie nastepnego generycznego suva.

poprostu moje doswiadczenia z marka sa jakie sa. I to nie jeden i nie dwa egzemplarze.

Opisywalem tu swoja walke z xfem 5.0

Kretyn to projektowal. Nic dziwnego,ze na czesciach fomoco jest napisane. Nawet oleju nie idzie normalnie sprawdzic
Z XJtem tez mialem przeboje. I to w sumie nie z
Pobierz
źródło: comment_1659253898APfvnOaDZmgK8vmli775jB.jpg