Wpis z mikrobloga

Do sklepu to najlepiej byłoby w moim przypadku chodzić z ochroną albo ojcem by zobaczył jakie natrętne i roszczeniowe typy siedzą tam pod osiedlowym... Masakra mam nadzieję, że wyprowadzę się z tego osiedla które aż roi się od pijaków, a najlepiej z Bielska, bo źle mi się kojarzy to miasto ludzie są tu strasznie wredni (subiektywna opinia).
#przegryw #bielskobiala #slask #patologiazmiasta #wyprowadzka #ehhhhhhhhhhhhh #jestemnekany #zule #menele
  • 19
  • Odpowiedz
@KoneserKonkretMaterial: Najlepiej być porządnym gościem, który nazywa rzeczy po imieniu jest elokwentny itd ja taki chcę być do tego wysoko celuje w życiu (bycie ambitnym). Nie biorę przykładu z gówniarzy jacy są w moim mieście, małomózgich rówieśników idących tylko za trendami i kierującymi się schematami i wiedzą wpojoną jak byli dziećmi, mainstream i inne guana. Bycie pionierem i nonkonfornistą to jest to!
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy: Nie jestem cieniasem, ale gość który nie jest w pełni sprawny umysłowo i ruchowo jak ja i na domiar złego nie jest wysoki i silny. Nie poradzi sobie z lepszymi co go zdominują genetycznie. Może z niektórymi miałbym szanse, znajdą się silniejsi od nich, znajdą się silniejsi od tych silniejszych. Ale czasami no kurła się nie da pewnych rzeczy nie przeskoczysz. Nie zabijesz lwa będąc szakalem albo hieną.
  • Odpowiedz