Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przeczytałem wpis o aferze z molestowaniem w studio tatuażu. Nie będę odnosił się do sytuacji @wolfKida, chcę się tylko odnieść do niektórych zarzutów wobec tatuatora. Celowo piszę z anonimowych mikro wyznań, nie chcę aby ktoś mnie wystalkował.w branży pracuję od 7 lat. Nie ma tygodnia, w którym nie robię tatuażu obok miejsc intymnych u kobiet i odpukać nie miałem żadnych problemów. Jednym z zarzutów pojawiających się wobec feralnego tatuatora jest to, że powinien informować klientkę o tym, że jego ręka będzie wędrowała obok okolic intymnych. Nie wiem jak to ująć ale wiecie o co chodzi. Przyznam, że tak nie robię. Czy to dobrze czy źle nie wiem. Wiem jednak że osoby chcące tatuaż w okolicach intymnych wiedzą z czym to się wiąże. Jestem tatuatorem moją pracą jest zrobienie tatuażu zgodnie z oczekiwaniami klienta. Jeśli sytuacja będzie wymagać tego że będę musiał oprzeć rękę o okolice krocza to tak zrobię nie myśląc o tym. Nie da się inaczej...zresztą robiąc tatuaż myślę tylko o tym żeby wyszedł dobrze,żebyklient wyszedł zadowolony Jeśli klient bądź klientka powie mi że czuje się nie komfortowo to postaram się pracować tak aby czuła się komfortowa ale jak wcześniej wspomniałem nie zdarzyła mi się taka sytuacja. Zakładam przecież rękawiczki, zachowuję się profesjonalnie powinno to wystarczyć.Każdy tatuator robi wiele tatuaży na pupie, na piersiach, na wzgórku łonowym, nagość nie robi na nas żadnego wrażenia. Pozdro #tatuaze #afera #praca #molestowanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62e4073d0a71f0e7a330455a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 12
@FajnyTypek no ale przecież to nie jest tak że poinformowanie cokolwiek zmienia. Jest to istotny dowod ale nie jedyny. Poza tym znaczenie takiej informacji maleje wraz z doświadczeniem osoby tatuowanej w zakresie robienia tatuaży. Im ktoś bardziej jest zaznajomiony z tym jak się robi tatuaż tym bardziej kwestia takiej informacji ma mniejsze znaczenie.

Przestępstwo zgwałcenia czy też innej czynności seksualnej musi być dokonane z konkretnym zamiarem bezpośrednim, większość autorów wyklucza zamiar wynikowy
@AnonimoweMirkoWyznania: Mnie się wydaje patrząc po tych wiadomościach z oświadczenia Kruczego, że ona nie była przygotowana finansowo na to żeby zapłacić 1000 zł za kolejną sesje. Myślała, że to będzie kontynuacja i mają w danym momencie uregulowane kwestie finansowe. Także wpadła na pomysł z rozkręceniem afery tylko nie spodziewała się tego, że to nabierze takiego rozgłosu i stanie się tak medialne. Stąd też milczenie z jej strony i brak jakiejkolwiek aktywności.
@ThisMorison a to już powinien sąd rozstrzygnac a nie gawiedz wykopowa.

Dla mnie najważniejsza w tej całej imbie jest zasada audiatur et altera pars i tak jak vikop. ru dal dziewczynie przestrzeń na której mogła głosić swoje poglądy, tak samo powinien dać taka możliwość drugiej stronie i zapewnić możliwość dotarcia ze swoja wersja do co najmniej tak szerokiej rzeszy odbiorców jak ci którzy przeczytali oświadczenie opki.

Nie możemy i nie powinniśmy działać
Opinia znajomego grafika.: Odnośnie wpisu opki.

Wiele osób skupiło się na dotykaniu wzgórka łonowego - warto zapoznać się z definicją gdzie on jest.
Następna kwestia. Przy precyzyjnym wykonywaniu grafiki - jest to porównywalne, cała uwaga jest skupiona na precyzji, a nie na rozmyślaniu, czy dotykam wzgórka, czy nie.
Grafik ma ułatwione zadanie, pracuje na tkance martwej, tatuaż wykonywany jest na elastycznej skórze i to jest o wiele trudniejsze zadanie.
Następną kwestią
@AnonimoweMirkoWyznania:

Każdy tatuator robi wiele tatuaży na pupie, na piersiach, na wzgórku łonowym, nagość nie robi na nas żadnego wrażenia.

A każdy ginekolog ogląda codziennie waginy, co nie oznacza że pośród 10 000 ginekologów nie znajdzie się jeden zbok.

Jestem naczelnym wrogiem #metoo i "believe all women", co nie zmienia faktu że tego typu "argumenty" nie trzymają się kupy. Podobnie jak to, że @wolfKida brała LSD - może i
to nie jest tak że poinformowanie cokolwiek zmienia.


@Niemamwiedzy:
a to co zrobila opka, to co to wg ciebie jest? zarzut, oskarżenie czy, uwaga! POINFORMOWANIE xd
i na podstawie tego poinformowania jej, chlopu o malo nie #!$%@? i nie zamknęli
@noadam to jest zarzut dlatego że nie ograniczyła się wyłącznie do sfery faktów ale dokonała również subsumpcji i stwierdziła że chłop jest molestującym dziadem.

Jakby się ograniczyła do stwierdzenia że gość jest nieprofesjonalny bo dotyka miejsc intymnych w sytuacji gdy moim zdaniem jest to niepotrzebne to odbiór byłby inny. Ale jak ktoś pisze ze gość mnie molestowal (czyli ocenia również stronę podmiotowa) to formułuje zarzut.

Czym innym jest natomiast ocena tego co
@Dutch: Dokładnie. Dla mnie sytuacja od początku nie jest oczywista, bo gość nie wypiera się, że mógł gdzieś dotknąć miejsc intymnych i tylko on i ta laska wiedzą, ile z tego było koniecznością, a ile "umilaniem" sobie pracy. Mimo wszystko, laska nie powinna o tym pisać na wykopie, bo niewątpliwie jest to #!$%@?ństwo, które powinno być #!$%@? prawnie i społecznie, jeżeli to pomówienie.

A, no i #!$%@? mnie to, że na