Wpis z mikrobloga

We wczoraj walce, @crest został kompletnie zniszczony przez kapłana @dendrofag. Czy osoba, która nawet nie interesuje się polityką @kleopatrixx jest w stanie pokonać wysłannika bożego?

3/10

#pojedynkiszurow #bekazkonfederacji #bekazprawakow #neuropa #konfederacja #bekazpisu #bekazkatoli #glupiewykopowezabawy
V.....e - We wczoraj walce, @crest został kompletnie zniszczony przez kapłana @dendro...

źródło: comment_1659164160Nx9csF4c3mA54M07kL7ktQ.jpg

Pobierz

Kto jest większym szurem?

  • dendrofag 74.1% (149)
  • kleopatrixx 25.9% (52)

Oddanych głosów: 201

  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@Vosemite: Kleo zdaje się być klasycznym kucem mającym mokre sny o JKMie, nic nowego, ale mimo to budzi współczucie. Może i groźne poglądy, ale sam raczej sprawia wrażenie niegroźnego kucyka. Jednakże dendrofil to już jest wyższa szkoła szurskiej jazdy. Ten człowiek jest tak totalnym fanatykiem, że autentycznie uważam że przez te swoje urojenia może być groźny dla otoczenia.
#mimowszystkodendro
  • Odpowiedz
@Vosemite: o wuju ależ zdeklasował cresta i mariuszka... Co ten dendro nawywijał? Nie kojarzę go za bardzo, a ostatnio postuje tylko jakieś wierszyki do staromodnych obrazków przedstawiających dziadków z głową w złotym kółku. Dla mnie zaskoczenie tego sezonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@officer_K: Ja go kojarzę z modlitw. Kiedyś chciałem intencje żeby ludziom z komentarzy wyżej się nie spełniło, to mnie zablokował ( ͡° ʖ̯ ͡°) taki katolik. podobno mówił ze powstanie warszawskie to kara za aborcje xd
  • Odpowiedz
@wojna musisz tak jak ja ośmieszyć @Vosemite wtedy go to zaboli i będzie on za tobą chodził, sprawdzał czy nie zakopujesz tak jak ja filmików z jakimiś starymi dziadami, sprzed 20 lat lol i Ci to wypominał, oraz robił wpisy o Tobie. Pośpiesz się, masz czas tylko do końca wakacji, od września @Vosemite wraca do szkoły.
Smacznej kawusi życzę ()
  • Odpowiedz
@dendrofag to twardy przeciwnik, kleo jest oczywiście typową szurką wrzucającą kucowskie tematy, ale nasz kochany talib chrystusowy to wręcz chodzący przykład fanatyka religijnego, który uważa, że np. Terlikowski to lewak bo źle piszę o kościele w temacie pedofilii.
@crest ale cie zapiekło, widać zdjęcia się skończyły i nikt cię nie traktuje na poważnie.
  • Odpowiedz
@officer_K:

@Vosemite: o wuju ależ zdeklasował cresta i mariuszka... Co ten dendro nawywijał? Nie kojarzę go za bardzo, a ostatnio postuje tylko jakieś wierszyki do staromodnych obrazków przedstawiających dziadków z głową w złotym kółku. Dla mnie zaskoczenie tego sezonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Twierdził, że matka boska weszła w sojusz z Adolfem Hitlerem i zniszczyli razem powstańców warszawskich bo kobiety tam dokonywały aborcji.
  • Odpowiedz
@Vosemite: Ciekawy pomysł masz, ale powiem Ci że trudno o znanych i rozpoznawalnych kanydatów, bo się szybko platynkami okrywają. Liberty Prime platynowy od dawna, ediz4 jeszcze się trzyma - też potęga klasy światowej.
  • Odpowiedz