Wpis z mikrobloga

Pani Maria w lutym odchodzi przedwcześnie z tego świata, a w lipcu przespisuja jedno piętro nieruchomości na kobietę, która udostępniła ich zboczenia w internecie. Tak jak pisałem kiedyś, pozbycie się Amelinki z meliny to nie był przypadek, bo menele z dzieckiem byliby nie do ruszenia, a usunięcie tych dwóch patusow z dołu i sprzedanie nieruchomości to będzie bułka z masłem.
Menele pójdą na bruk ...
#bonzo
MajorParowa - Pani Maria w lutym odchodzi przedwcześnie z tego świata, a w lipcu prze...

źródło: comment_1659162069kMo5ghYeUccQg7bTGr1cob.jpg

Pobierz
  • 10
@MajorParowa: już pisałem wcześniej, ale siota Mihau skasował mój komentarz, coś jak Uszok kasuje nieprzychylne komentarze. NIE MOŻNA PRZEPISAĆ PIĘTRA tej samej nieruchomości. Mineralna 3 to jedna nieruchomość, ekw LD1M/00041051/5, na tą chwile w ekw jako właściciel dalej figuruje Pani Maria, córka Władysława, ostatnie wpisy w księdze dokonywane były 08.07.2022. Jeśli Mery nabyłaby prawa do Mineralnej (darowizna, sprzedaż) to nabędzie prawa dotyczące połowy z każdego metra kwadratowego. Bęc
@Szwagier_Teli: można w wypadku takim jak napisał @bojesiewody. Ciocia mojej żony ma górne piętro nieruchomości, a na dole mieszka jej sąsiad i nie są nawet spokrewnieni. Co więcej mają nawet swoje "działki" w ogrodzie, który jest podzielony, ale czy meliny mają jakąś pojemność, żeby takie zabiegi przeprowadzać to ja raczej wątpię. Moim zdaniem Mery stała się pełnoprawnym lokatorem, którego małpy już się nie pozbędą z Melinarnej. Źle im nie życzę,