Wpis z mikrobloga

@Hangry ja mam Siemensa TP503T09 i brałem do przede wszystkim dlatego, że jest dużo cichszy od Philipsa. Ma młynek ceramiczny, a nie żarnowy plus uszczelkę przy pojemniku na ziarno i to robi robotę
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hangry: Nowszy Philips jest cichszy XD
Nie no, serio, nowe są cichsze. 3 lata temu kupiłem jeden z niższych modeli (ogólnie jestem mocno zadowolony - dobra kawa, łatwe czyszczenie) i jest on głośny, nie ma co ukrywać. A niedawno szwagier kupił kilka modeli wyżej i jest elegancki, cichutki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hangry: Ja nie wiem czy oni tam są głusi w tym Philipsie ale generalnie większość ich sprzętów #!$%@? się jak #!$%@?. Ja myślałem, że mój blender Tefal wyje jak głupi do momentu jak u kuzyna usłyszałem jak chodzi ich Phillips 2x droższy niż mój bo z funkcją gotowania której w życiu nie użyje. Air fryer to samo, w porównaniu do ninjy to myślałem, że odleci xD
@Hangry NIVONA CafeRomatica 960. Mam i jest bardzo cichy. Nie budzi gości śpiących w salonie na kanapie. Kawa wychodzi bardzo dobra, ma mnóstwo opcji do wyboru.
@Hangry
Mam ekspres philips, na początku mielił głośno ale dało się wytrzymać. Młynek się zepsuł w 6 miesięcy, naprawa gwarancyjna, nowy silnik do młynka, mielił tak głośno że nie było słychać własnych myśli, no ale widocznie tak miało być. Kolejne pół roku, młynek sie zepsuł, naprawa gwarancyjna ale w innym serwisie, nowy silnik do młynka i bardzo cicho pracuje młynek, aż byłem w szoku że może być tak cicho.
Wiec może też