Wpis z mikrobloga

@Sleepwalker: Ja to strzelam, że bardziej chodzi o pragmatycznosc i oszczednosc czasu. Fajki i alko inne niz browar trzeba podac, do tego trzeba weryfikacje wprowadzic w systemie, no a to jednak strasznie spowalnia, zwlaszcza, ze chyba wiekszosc zab ma tylko jedna kase samoobslugowa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 92
@Janusz_Lubikwasa: @Loginconajmniej4znaki: @Wojt_ASR_:
Jestem przekonany, że będzie wtedy w sklepie zatrudniona kasjerka, która będzie w tym akurat dniu "ochroniarzem" i będzie się cały dzień użerać z klientami, chcącymi mimo wszystko kupić alkohol.
W sumie Żabka bez alkoholu nie ma racji bytu. Jak tego nie obejdą to też się zamkną w niedzielę.
  • Odpowiedz
@Sleepwalker: dokladnie taka sytuacje mialem nad morzem, ten sam chlopak co zazwyczal stal przy kasie tym razem stal obok w prywatnych ciuchach i na wejsciu uprzedzal ze platnosc tylko karta, po czym zatwierdzal ludziom wszystko na kasie samoobslugowej.
  • Odpowiedz
@Sleepwalker: dokładnie tak to wygląda, jeszcze zwykle w te niedziele przez te żabki się przewala stado ukrainców którzy nepanimaju że tylko karta i oni nie majo karta i wtedy pracownicy biorą od nich pitos i płacą własną kartą na samoobsłudze xD

już nie wspominam o polakach którzy też nie potrafią czytać i przy płatności są zdziwieni że nie można gotówką xD często pracownik jak ktoś wchodzi to zamiast dzień dobry
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sleepwalker: Jak czytam te wasze historie o Zabkach czy o Policji to nie wiem czy ja mieszkam w tej samej Polsce co wy xD #!$%@? wszyscy się śmieją z Podkarpacia, a wychodzi na to, że tu u mnie w powiatowym jest bardziej cywilizowany świat niż w wojewódzkich xD
  • Odpowiedz