Aktywne Wpisy
kamsher +18
Skala przegrywu. Jeśli dany opis dotyczy was dajecie sobie jeden punkt. Napiszcie podsumowanie w komentarzu.
1.Wzrost poniżej 180cm
2.Nigdy się nie całowałes
3. Nigdy nie uprawiałeś seksu za darmo
4. Nie masz jakiejś kończyny
5. Masz trądzik
6. Nie masz znajomych
7. Masz hiv
8. Masz cukrzyce
9. Nigdy nie byłeś za granicą
10. Jąkasz się
11. Gnębiono/ jesteś gnębiony w szkole
12. Spotkał się mobbing w pracy
13. Masz podwójny podbródek
1.Wzrost poniżej 180cm
2.Nigdy się nie całowałes
3. Nigdy nie uprawiałeś seksu za darmo
4. Nie masz jakiejś kończyny
5. Masz trądzik
6. Nie masz znajomych
7. Masz hiv
8. Masz cukrzyce
9. Nigdy nie byłeś za granicą
10. Jąkasz się
11. Gnębiono/ jesteś gnębiony w szkole
12. Spotkał się mobbing w pracy
13. Masz podwójny podbródek
Hopsa +4
Czym mogę pozytywnie zaskoczyć chłopaka z którym się od jakiegoś czasu spotykam?
Jakie cechy powinna mieć w dzisiejszych czasach dziewczyna z którą chce się być?
Staram się wymyślać jakieś fajne plany nawet na luźne randki, seks też staram się żeby był fajny i nie robię tego na siłę, próbuje jakoś pokazywać się za każdym razem w różnych innych stylówkach fajnych i ogólnie staram się pokazywać swoje zaangażowanie w relacje.
Nie pisze z
Jakie cechy powinna mieć w dzisiejszych czasach dziewczyna z którą chce się być?
Staram się wymyślać jakieś fajne plany nawet na luźne randki, seks też staram się żeby był fajny i nie robię tego na siłę, próbuje jakoś pokazywać się za każdym razem w różnych innych stylówkach fajnych i ogólnie staram się pokazywać swoje zaangażowanie w relacje.
Nie pisze z
Dzień dobry. Sezon rusza, że tak powiem - z kopyta (Kolego... ja cię proszę... Kolego, zastanów się). Coraz więcej atrakcji piłkarskich, finały superpucharów, szlagiery w Ekstraklasie. Ale prawdziwy koneser tej ligi po prostu musi najpierw obejrzeć mecz rezerw Zagłębia i Śląska. To będzie niezapomniane przeżycie, zwłaszcza po tym co seniorzy obydwu drużyn zaprezentowali w pierwszej kolejce (。◕‿‿◕。)
EKSTRAKLASA
17:30 Radomiak Radom - Górnik Zabrze (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) - wstęp od 17:10
komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech J A G O D A
20:00 [HIT!] MIEDŹ LEGNICA - WARTA POZNAŃ (TVP Sport, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) - wstęp od 19:30 (C+) i 19:35 (TVP Sport)
komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow (TVP Sport); Robert Skrzyński, Kamil Kosowski (C+)
1. LIGA
Transmisje wszystkich meczów na Polsat Box
15:00 Łódzki KS - Skra Częstochowa
17:30 [HIT!] WISŁA KRAKÓW - ARKA GDYNIA (Polsat Sport) - wstęp od 17:20
20:00 Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice
2. LIGA
Transmisje wszystkich meczów na WP Pilot
13:00 [HIT!] ZAGŁEBIE II LUBIN - ŚLĄSK II WROCŁAW
17:00 Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy
18:00 Górnik Polkowice - Motor Lublin
18:00 Kotwica Kołobrzeg - Znicz Pruszków
TARCZA WSPÓLNOTY
18:00 [HIT!] LIVERPOOL - MANCHESTER CITY (Eleven 1, 4K) - studio od 17:35
CHAMPIONSHP
Transmisje na Viaplay
16:00 Cardiff - Norwich
18:30 Middlesbrough - WBA
SUPERPUCHAR NIEMIEC
20:30 [HIT!] RB LIPSK - BAYERN MONACHIUM (Viaplay) - studio od 19:30
DFB POKAL
13:00 Viktoria Berlin - Bochum (Eleven 2, 4)
15:30 Elvesberg - Leverkusen (Eleven 2)
15:30 Regensburg - Koln (Eleven 3)
15:30 Lubeck - Hansa (Eleven 4)
18:00 Jena - Wolfsburg (Eleven 2, 4)
SUPERPUCHAR HOLANDII
20:00 [HIT!] AJAX - PSV (Polsat Sport)
SZKOCKA PREMIER LEAGUE
13:00 Livingston - Rangers (Polsat Sport News)
MECZ TOWARZYSKI
20:15 Tottenham - Roma (Viaplay)
04:00 (sob/nd) Real Madryt - Juventus (Polsat Sport News)
BRAZYLIJSKA SERIE A
00:00 (sob/nd) CORINTHIANS - BOTAFOGO (Polsat Sport)
MLS
01:05 (sob/nd) Charlotte FC - Columbus Crew (Polsat Sport Extra)
///PIŁKA KOBIECA///
COPA AMERICA
Transmisje na Viaplay
02:00 (sob/nd) Kolumbia - Brazylia
///MAGAZYNY///
22:00 Liga+ (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
22:20 Sportowy wieczór (TVP Sport)
23:00 News+ (Canal+ Sport 5, Canal+ Family)
///POZA FUTBOLEM///
FORMUŁA 1
GP WĘGIER
13:00 3. trening (Eleven 1, 4K)
16:00 Kwalifikacje (Eleven 1, 4K)
SPORTY MOTOROWE
11:00 Formuła 3: GP Węgier (Polsat Sport Extra)
14:00 Wyścigi superbike'ów (Eurosport 2)
14:35 W Series (Viaplay)
15:00 NRX Rallycross (Viaplay)
18:00 Indycar (Viaplay)
18:00 Formuła 2: GP Węgier (Polsat Sport Extra)
KOLARSTWO
11:45 Tour de Pologne (TVP Sport, Polsat Sport)
TENIS
TURNIEJ WTA W WARSZAWIE
Transmisje od 14:00 (sport.tvp.pl) i 17:30 (TVP Sport)
TURNIEJ ATP W KIZBUHEL
14:00 Finał (Polsat Sport Extra)
TURNIEJ ATP W UMAG
Transmisje od 17:30 (Polsat Sport News)
TURNIEJ ATP W ATLANCIE
Transmisje od 01:00 (sob/nd; Polsat Sport News)
TURNIEJ WTA W PRADZE
Transmisje od 11:00 (Canal+ Family)
PIŁKA RĘCZNA KOBIET
MŚ JUNIORÓW
Transmisje na Viaplay
12:30 Szwecja - Islandia
14:30 Norwegia - Brazylia
16:30 Dania - Austria
18:30 Holandia - Słowenia
BASEBALL
MLB
Transmisje na Viaplay
19:00 Rays - Guardians
00:00 (sob/nd) Marlins - Mets
03:00 (sob/nd) Giants - Cubs
BOKS
22:45 Gala w Bournemouth (TVP Sport)
03:00 (sob/nd) Gala w Nowym Jorku: A. Kownacki - A. Demirezen (Polsat Sport)
SPORTY WALKI
04:00 (sob/nd) UFC 277 (Polsat Sport Extra)
E-SPORT
FIFAe NATIONS CUP
Transmisje od 13:00 (sport.tvp.pl)
#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa
Wynik meczu Miedź Legnica - Warta Poznań
Wszystkie mecze 3 rundy polskich zespołów w otwartej tv
Problemem rozpiski jest brak meczu: 13:45 Manchester United - Atletico Madryt.