Aktywne Wpisy
Knamga +12
Dostałem projekt od stolarza, co byście tu zamienili poprawili? #budujzwykopem #remontujzwykopem
maikeleleq +8
Kontrola kluczyków (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Zobaczmy które auto ma najładniejszy kluczyk, tutaj od Audi A5 F5 FL i Cupry Formentor #samochody #motoryzacja
Dzień dobry. Sezon rusza, że tak powiem - z kopyta (Kolego... ja cię proszę... Kolego, zastanów się). Coraz więcej atrakcji piłkarskich, finały superpucharów, szlagiery w Ekstraklasie. Ale prawdziwy koneser tej ligi po prostu musi najpierw obejrzeć mecz rezerw Zagłębia i Śląska. To będzie niezapomniane przeżycie, zwłaszcza po tym co seniorzy obydwu drużyn zaprezentowali w pierwszej kolejce (。◕‿‿◕。)
EKSTRAKLASA
17:30 Radomiak Radom - Górnik Zabrze (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) - wstęp od 17:10
komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech J A G O D A
20:00 [HIT!] MIEDŹ LEGNICA - WARTA POZNAŃ (TVP Sport, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) - wstęp od 19:30 (C+) i 19:35 (TVP Sport)
komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow (TVP Sport); Robert Skrzyński, Kamil Kosowski (C+)
1. LIGA
Transmisje wszystkich meczów na Polsat Box
15:00 Łódzki KS - Skra Częstochowa
17:30 [HIT!] WISŁA KRAKÓW - ARKA GDYNIA (Polsat Sport) - wstęp od 17:20
20:00 Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice
2. LIGA
Transmisje wszystkich meczów na WP Pilot
13:00 [HIT!] ZAGŁEBIE II LUBIN - ŚLĄSK II WROCŁAW
17:00 Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy
18:00 Górnik Polkowice - Motor Lublin
18:00 Kotwica Kołobrzeg - Znicz Pruszków
TARCZA WSPÓLNOTY
18:00 [HIT!] LIVERPOOL - MANCHESTER CITY (Eleven 1, 4K) - studio od 17:35
CHAMPIONSHP
Transmisje na Viaplay
16:00 Cardiff - Norwich
18:30 Middlesbrough - WBA
SUPERPUCHAR NIEMIEC
20:30 [HIT!] RB LIPSK - BAYERN MONACHIUM (Viaplay) - studio od 19:30
DFB POKAL
13:00 Viktoria Berlin - Bochum (Eleven 2, 4)
15:30 Elvesberg - Leverkusen (Eleven 2)
15:30 Regensburg - Koln (Eleven 3)
15:30 Lubeck - Hansa (Eleven 4)
18:00 Jena - Wolfsburg (Eleven 2, 4)
SUPERPUCHAR HOLANDII
20:00 [HIT!] AJAX - PSV (Polsat Sport)
SZKOCKA PREMIER LEAGUE
13:00 Livingston - Rangers (Polsat Sport News)
MECZ TOWARZYSKI
20:15 Tottenham - Roma (Viaplay)
04:00 (sob/nd) Real Madryt - Juventus (Polsat Sport News)
BRAZYLIJSKA SERIE A
00:00 (sob/nd) CORINTHIANS - BOTAFOGO (Polsat Sport)
MLS
01:05 (sob/nd) Charlotte FC - Columbus Crew (Polsat Sport Extra)
///PIŁKA KOBIECA///
COPA AMERICA
Transmisje na Viaplay
02:00 (sob/nd) Kolumbia - Brazylia
///MAGAZYNY///
22:00 Liga+ (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
22:20 Sportowy wieczór (TVP Sport)
23:00 News+ (Canal+ Sport 5, Canal+ Family)
///POZA FUTBOLEM///
FORMUŁA 1
GP WĘGIER
13:00 3. trening (Eleven 1, 4K)
16:00 Kwalifikacje (Eleven 1, 4K)
SPORTY MOTOROWE
11:00 Formuła 3: GP Węgier (Polsat Sport Extra)
14:00 Wyścigi superbike'ów (Eurosport 2)
14:35 W Series (Viaplay)
15:00 NRX Rallycross (Viaplay)
18:00 Indycar (Viaplay)
18:00 Formuła 2: GP Węgier (Polsat Sport Extra)
KOLARSTWO
11:45 Tour de Pologne (TVP Sport, Polsat Sport)
TENIS
TURNIEJ WTA W WARSZAWIE
Transmisje od 14:00 (sport.tvp.pl) i 17:30 (TVP Sport)
TURNIEJ ATP W KIZBUHEL
14:00 Finał (Polsat Sport Extra)
TURNIEJ ATP W UMAG
Transmisje od 17:30 (Polsat Sport News)
TURNIEJ ATP W ATLANCIE
Transmisje od 01:00 (sob/nd; Polsat Sport News)
TURNIEJ WTA W PRADZE
Transmisje od 11:00 (Canal+ Family)
PIŁKA RĘCZNA KOBIET
MŚ JUNIORÓW
Transmisje na Viaplay
12:30 Szwecja - Islandia
14:30 Norwegia - Brazylia
16:30 Dania - Austria
18:30 Holandia - Słowenia
BASEBALL
MLB
Transmisje na Viaplay
19:00 Rays - Guardians
00:00 (sob/nd) Marlins - Mets
03:00 (sob/nd) Giants - Cubs
BOKS
22:45 Gala w Bournemouth (TVP Sport)
03:00 (sob/nd) Gala w Nowym Jorku: A. Kownacki - A. Demirezen (Polsat Sport)
SPORTY WALKI
04:00 (sob/nd) UFC 277 (Polsat Sport Extra)
E-SPORT
FIFAe NATIONS CUP
Transmisje od 13:00 (sport.tvp.pl)
#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa
Wynik meczu Miedź Legnica - Warta Poznań
Wszystkie mecze 3 rundy polskich zespołów w otwartej tv
Problemem rozpiski jest brak meczu: 13:45 Manchester United - Atletico Madryt.