Wpis z mikrobloga

Rynek gier to żart, w tym roku mijają 2 lata odkąd jest PS5 na rynku, a są na nią ekskluzywnie tylko 2 gry robione od podstaw: Ratchet (a to nawet nie jest nowe IP, więc nie do końca od podstaw) - demo technologiczne na kilka godzin i Returnal, który wyjdzie na kompa xd, reszta to remastery z PS4 i multiplatformówki. Jak słyszę, ze Stray jest najlepiej ocenianią gra roku na steam to powiedzieć, że gry wideo przeżywają zapaść, to jak nic nie powiedzieć. Ważne, że FIFA 23 wyjdzie xD To już serio na Switcha więcej innowacyjnych tytułów wychodzi, choć i tak to są głównie n-te interacje Mario, Pokemonów czy innego Kirby'ego. Dziś dowiedziałem się, że niedługo premierę ma konkurencja dla Genshina, ale to pewno kolejna gacha, ile można.
#anime #randomanimeshit #originalcharacter src: twitter
tamagotchi - Rynek gier to żart, w tym roku mijają 2 lata odkąd jest PS5 na rynku, a ...

źródło: comment_1659112159Gq8NXCbPEf2zocVuums2Bs.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tamagotchi: jak wyżej, teksty typu "kurła kiedyś to był gry, teraz to już nie ma gier" słyszy się co roku ¯\(ツ)_/¯ A to że się chodzi odchodzi od formuły exów tylko na jedną platformę, to nie wiem czemu to ma być minus ( )
  • Odpowiedz
@LlamaRzr: @Hajak: miałem chwilę temu rozkminę że era exów i tak już właściwie umiera na dobre, tylko Nintendo dogorywa. No i też tak pomyślałem, że wierni, fanatyczni fani danej platformy to mniejszość, oni są najgłośniejsi i oni prowadzą wojenki a tak naprawdę nie ma to wpływu na rynek, to wymierający gatunek, to niedzielni gracze napędzają branżę n-tą częścią FIFY, CoD, czy innego Battlefielda. Gry to już od dawna
  • Odpowiedz