Wpis z mikrobloga

[[EN] Uniwersytet w Ontario wprowadza wymóg szczepień by zamieszkać na kampusie](https://www.wykop.pl/link/6758021/en-uniwersytet-w-ontario-wprowadza-wymog-szczepien-by-zamieszkac-na-kampusie/)

w tym conajmniej jeden booster. "Students living in residences this fall will be required to have a primary series of a COVID-19 vaccine and at least one booster dose before moving in." Info z oficjalnej strony uniwersytetu, tłumaczenie w komentarzu

#covidnews #swiat #koronawirus #szczepienia #kanada
Rabusek - [[EN] Uniwersytet w Ontario wprowadza wymóg szczepień by zamieszkać na kamp...

źródło: comment_1659107567wzgMzGSpC0UeczffxjgSmW.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@jankes83 Ja prowadzę zestawienia tylko dla listy neuropy, jeśli jeszcze nie zauważyłeś. Jeśli masz ochotę przeprowadzać podobne zestawienia dla listy @Rabusek to masz moje pozwolenie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jankes83 Z drugiej strony nie wiem, czy warto, bo @Rabusek w przeciwieństwie do Was:
1. Wrzuca wolanka znacznie rzadziej (z tego co widzę poprzednie miało miejsce prawie 2 tygodnie temu)
2. Praktycznie nie wrzuca znalezisk w tematyce politycznej
3. (I chyba najważniejsze)
Nie wstydzi się swoich wolanek i ich nie usuwa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jankes83:

Nie mam ochoty.


Ale jednak prosisz innych o działanie, leniuszku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dlaczego miałbym to robić?


Skoro dostrzegasz pewien problem (a sądząc po reakcji jest nim to, co robi @Rabusek), to chyba wskazane byłoby jego podkreślenie i zwrócenie na niego uwagi reszcie społeczności Wykopu - tak, jak robię to ja z #fikolyneuropy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szanuję swój
  • Odpowiedz
@plackojad:

Ale jednak prosisz innych o działanie

Jesteś w stanie zacytować tę prośbę?

Skoro dostrzegasz pewien problem


Jedyne co dostrzegam to twoja hipokryzja

zajęłoby Ci znacznie mniej czasu niż zwołanie swoich ziomków do 14 znalezisk


Zawołanie do znalezisk osób, które są nimi zainteresowane zajmuje o wiele mniej czasu niż prostowanie covidowych bzdur.
Zawołanie do znaleziska to jakieś 30s. 14 znalezisk to 7 minut. Rzeczywiście, bardzo dużo
  • Odpowiedz
Jesteś w stanie zacytować tę prośbę?


@jankes83: Twój pierwszy komentarz:

rozumiem, że ten spam też do swojego zestawienia dorzucisz?


Traktuję to jako prośbę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedyne co dostrzegam to twoja hipokryzja


W czym? Jedyną hipokryzję, jaką tu widzę, jest Twoja, gdy nazywasz "spamem" 4 wołanka użytkownika @Rabusek, a swoje 14 bronisz, określając je jedynie jako:

Zawołanie do znalezisk osób, które są nimi zainteresowane


Zawołanie
  • Odpowiedz
Twój pierwszy komentarz:

Traktuję to jako prośbę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@plackojad: to źle traktujesz.

W czym?


W tym, że każde znalezisko z listy neuropy zakopujesz jako spam, ale nie miałeś problemu z wykopywaniem znalezisk np kleopatrixxa który spamował konfederosją dzień w dzień, czasem kilka razy tymi samymi wrzutami. Już pomijam to, że wystarczył 5 minutowy risercz aby dowiedzieć się, że kleopatus ma spore powiązania z konfederacją
  • Odpowiedz
W tym, że każde znalezisko z listy neuropy zakopujesz jako spam


@jankes83: Nie każde - ale może będziesz w stanie udowodnić, że kłamię. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Analiza" polegała na zrobieniu screenshotów wypowiedzi twoich kolegów, które jak to zwykle bywa okazały się zwykłymi kłamstwami, byle zaatakować osoby homoseksualne.


Która wyszła tak słabo, że nawet Twoi koledzy z neuropy jej nie łyknęłi. Zresztą, nie ograniczyłeś się tam tylko
  • Odpowiedz