Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że na tym polegają partie, że zbierają ludzi o określonych poglądach i jeśli ktoś im przeczy to z takiej partii odchodzi lub wylatuje.


@mel0nik: Problem w tym, że Platforma jest tak konsekwentna w swoich poglądach, że w tym momencie wyleciałby z niej Tusk sprzed paru lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo w partii Kaczyńskiego to można mieć swoje zdanie, wcale nie robią tego co lumpenwódz
archubuntu - > Mam wrażenie, że na tym polegają partie, że zbierają ludzi o określony...

źródło: comment_1659110568eZx8z9SSVgfJusslgVqnAY.jpg

Pobierz
na co zacząłeś wklejać te swoje głupie obrazki.


@armacoder: Bo argument "a w PIS jest dokładnie to samo" jest już dla mnie strasznie irytujący, bo dzieje się tam taki #!$%@?, że w zasadzie każdy problem w innej partii można do niego sprowadzić i dlatego nie ma sensu tego robić. Jeśli ktoś zwraca uwagę na problemy innego ugrupowania to niekoniecznie agituje za PIS'em, ale może faktycznie zareagowałem za ostro, więc
@armacoder: PiS jest kompletnie inną partią nić PO, z zupełnie innym światopoglądem, to w właśnie w peło były te wszystkie afery, które teraz jak PiS rządzi zrzucają na nich żeby ich oczernić i żeby społeczeństwo znowu wybrało peło. Stosują propagande, którą łykasz aż miło, ale nie chcesz się do tego przyznać