Wpis z mikrobloga

@Allbis: dokładnie, idealny telefon byłby w stylu
-Mirek z poznania, śmierć wrogom polski (xD)
potem jakieś #!$%@? o odbijaniu polski od dołu i cumrackiej idei narodowej a potem na koniec rzucić coś w stylu
-Panie Wojtku, dziękujemy za sowitą wpłatę na zbiórkę na bayraktara, sława Ukrainie, miłość do ojczyzny i drugiego mężczyzny!
@Songbird: da sie lepiej:

-Czołem kamraci, kłania się marek z hrubieszowa, stowarzyszenie narodowe hrubieszów. Bardzo dziękuję że mogłem się dodzwonć chciałem was tylko kamraci przestrzec przed namnażającymi się pederastami. Ostatnio nawet widziałem takich dwóch myślałem że się zrzygam. Jeden był gruby i miał przeruchane nawet uszy a drugi nosił furażerkę (tutaj już zdążą rozłączyć)
@FCK_Putin: akurat jaszczur miał rację, jeśli kogoś pomawiasz i nie masz jak przedstawić dowodów powinieneś odnosić się do powszechnie dostępnego źródła, mogłeś podać tą stronę którą zrobili wykopki wojciecholszanski.pl czy coś takiego i że czemu umieszcza pan na swojej stronie homoseksualne treści, wtedy musieliby się odnieść bo każdy z chatu mógłby sam tam wejść. Ogl nie było źle mówię tylko dlaczego cie tak szybko wyłączyli.
@FCK_Putin: trzeba było powiedzieć 'jeśli więc nie chcecie słuchać zwracam się do chatu wpiszcie na yt Ludwiczek wyznaje swoją miłość do Jaszczura' i sami się przekonajcie. Pewnie wchodziliby ci w słowo lub nawet rozłączyli ale wtedy racja byłaby po twojej stronie.
@Allbis:
- robić dużo "eeee" "yyyy"
-zamiast przecinka używać "kurde"
- pochwalić PRL
- lekkie bądź mocne skrytykowanie narodu wybranego/UPAiny
- nie mówić jak pjerdolony lewacki intelektualista
- jeśli przeszedłeś mutację to spoko, jeśli nie to udawaj kolegę Szymona z Bydgoszczy xDDD
- mało młodych lasek dzwoni, więc młoda dupa będzie najmniej kojarzona ze srollem
- zacznij coś gadać o koniach i jeździe konno

Pierwsze lepsze co mi przyszły do głowy.