Wpis z mikrobloga

Ten przyćpany brudnopis co oskarżył wczoraj tatuażyste o macanko swojego gniazdka dostarczyła w końcu jakiś przekonujący dowód na zgłoszenie sprawy na policję? Wiem, że wczoraj jako rzekomy dowód zgłoszenia wrzucała jakieś papiery bez pieczątki, które może każdy sobie wydrukować - ale z komentarzy wynikało, że ów pouczenie dotyczyło zgłoszenia prania pieniędzy, a nie molestowania xD

#afera #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow
  • 7
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: powiedz może jakiego rodzaju dowód ta laska mogłaby przedstawić bo ja takiego nie jestem w stanie sobie wyobrazić na podstawie tego co napisała. Jej błędem nie jest brak dowodu tylko to że pomówiła gościa publicznie przed zakończeniem (a wręcz rozpoczęciem) formalnego postępowania
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU @policjantpeel: Jeżeli wydarzyłoby się to na prawdę to dowodem, który potwierdziłby w jakimś stopniu wiarygodność powagi czynu byłoby zdjęcie zeznań z podpisem policjanta przyjmującego. Oczywiście nadal nie przesądzałoby to o tym, że winny jest tatuażysta, ale przynajmniej możnaby uznać, że coś jest na rzeczy innego niż atencja. Na ten moment tego nie ma, degeneratka myśli, że ma do czynienia z 12 latkami, którzy nie potrafią wydrukować pouczenia z komisariatu.

https://www.youtube.com/shorts/CHu5646DSvY
  • Odpowiedz