Wpis z mikrobloga

A ludzie mówią że artefakty trudno złożyć ( ͡º ͜ʖ͡º)

Trzy postacie i trzy sety które nie były celowo farmione ale zawsze gdzieś wypadały przy okazji przez te 650 dni - gladiatory które lecą dosłownie ze wszystkiego, shimenawy które gdzieś się zawsze wplątały podczas miesięcy farmienia eosf i dwa VV jako pochodna wiecznego farmienia artefaktów z EM na mainstacie (nadal nie mam ani jednej czapki ani kubka 5* EM VV).

Wystarczy sumienna gra, farmienie tysięcy artefaktów i sprawdzanie setek z nich. Stary, dobry azjatycki grind. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#genshinimpact #anime
internet_user7 - A ludzie mówią że artefakty trudno złożyć ( ͡º ͜ʖ͡º)

Trzy postaci...

źródło: comment_1659085382z2z40ZRLKFTwENNf28YKkW.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@internet_user7: duża zmiana dmg u HuTao na Shimenawie? U Ganyu zmiana wyszła na duży plus u mnie. Z VV masz pecha, u mnie EM się wala po kątach, ale ze statami dla Xiao niestety nie miałem już tyle szczęścia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pie_Man: No u mnie zmiana na plus już od kilku miesięcy bo o ile mam przyzwoite 4CW atakowe tak pod hp już dużo słabiej głównie za sprawą krytycznego braku przyzwoitego zegarka hp%. Ale ogólnie chyba najlepiej zoptymalizowana - mam też spoko zegarek SR hp%, po podmiance jeszcze piórka porównywalne staty ale wtedy lepiej już grać R5 DB bo przeważnie gram bez żadnych buffów EM. Tak jak jest teraz samo HT/xq/zhongli i
  • Odpowiedz
@Pie_Man
Ile bijesz po zmianie na Shimenawe? Rozumiem, że z Wanderersa zmieniłeś i rozumiem, że bijesz z przycelowania.

Ja na Wanderersie klepie standardowo ok.32k z celowanego przy C0 Ganyu i R0 łuku Ganyu, a Ty?
  • Odpowiedz